2726
عنوان

کمکم کنین😕

130 بازدید | 21 پست

بچه ها منو عشقم خوب بودیم تا چند روز پیش ی مسیله رو برام تعریف کرد ک خودش گف حق داری بدونی این مسئله رو منم گفتم باش برام گفتش و منم گفتم و قول دادم ک تا اخرین روزی ک هسم کنارش باشم و مث کوه پشتشم اما از اون روز ب بعد خیای بد اخلاق شده ی لحظه خوبه در عرض20ثانیه ی کاری میکنه ک آدم دوس داره سر خودشو بزنه ب دیوار تو رو خدا کمکم کنین😕من دوسش دارم اونم دوسم داره اما بداخلاقیاش نمیدونه ا سر چیه باهام ولی دوس دارم جوری بشه اگه نتونست خوب بشه راهی پیدا کنم که باهاش کنار بیام واس رابطمون چون میخامش

خب داستان چی بوده که برات تعریف کرده؟

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به تعداد آدمای روی زمین راه واسه رسیدن به خدا هس 

زندگیت رو به باید های الکی گره نزن  چون منو تو تقدیرو نمینویسیم اگه قراره بمونه میمونه زور نزن و نخوا نگهش داری

میدونم الان میگید چه ربطی داشت والا خودمم نفهمیدم گفتم بگم فقط😑🙄

خدا گر ز حکمت ببندد دری /ز رحمت زند قفل محکم تری 
فک میکنه نباید اون چیزو بهت میگفته پشیمون شده شاید

من پیش خودم احساس میکنم چون تو رابطه خیلی حساسه تازگیا چون بحث ازدواجمون هس میخاد ببینه هسم یا ن...منم گفتم که تو جوابای بالا همیشع کنارشم چون  دوسش دارم

به تعداد آدمای روی زمین راه واسه رسیدن به خدا هس دلبندم  زندگیت رو به باید های الکی گره نزن &n ...

😅عاره خدا هس..دوس دارم خدا بهش بفهمونه ک این پسر ب راستی تو رو میخاد ن حرف بلکه ثابت میکنه برات

😅عاره خدا هس..دوس دارم خدا بهش بفهمونه ک این پسر ب راستی تو رو میخاد ن حرف بلکه ثابت میکنه برات

😕😕😕فکر کردم دختری بابا حواسم اصن به اسمت نبود 

چندسالته؟ 

من ۶ آبان چند روز دیگه میشم20 سال...من علی اسممه

خیلی بچه ایی پسرا تو این سن خیلی زور میزنن برسن اما نمیشه چون اصلا آماده نیستن برو دنبال خوشیت خودتم لنگ این نکن این خودش پسفردا یه خرپول میاد میگیرش به تو اصلا فکرم نمیکنه اگه میبینی سرده بدون همین داستانی ک برات گفتمه والسلام داداچ درسته حرفام تلخه ولی باور کن عین حقیقته👍

خیلی بچه ایی پسرا تو این سن خیلی زور میزنن برسن اما نمیشه چون اصلا آماده نیستن برو دنبال خوشیت خودتم ...

بدتر منو ترسوندی ک😐...اولا خر پول قلط میکنه بیاد....دوما خر پول تر از خودم کیه بابام قاضی دادگستریه دیه چی میخاد ازم😕سوما من بچه نیسم چون ب این باور رسیدم که برا چیزی ک میخام باید بجنگم...چهارما این روزا پسری مث من که مصممه گرفتن دختری باشه اصن پیدا نمیشه 

بدتر منو ترسوندی ک😐...اولا خر پول قلط میکنه بیاد....دوما خر پول تر از خودم کیه بابام قاضی دادگستریه ...

خودت چی داری حاجی باباتو وللش بابات تا کی میخواد خرجتو بده بعدم اتفاقا پسرا توی این سن اگه میرن توی رابطه مصصممن برای ازدواج احتمالا عشق اولتم هست چشم و گوشت بستست از ما گفتن بود اگه یه روز به حرفم رسیدی منو ب یادت بیار 

2706