2726
حالا اون زن چرا فکر میکنه یه مرد همسن باباش فقط میتونه بهش محبت کنه یعنی آدم جوون نمیتونه محبت کنه و ...

خب نداره تو زندگیش

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

من زمانی ک مطلقه بودم ی خاستگار 60ساله داشتم ک تاجار بود تو امریکا وضع مالی توووپ اهل عشق و حال..حتی حرف خاستگاری شد.مرده تا بیاد ایران لفتش داد.منم دودل بودم..ولی وقتی ب همخوابی فک مبکردم چندشم میشد.منم حدود 28 29بودم..ب خواهرم گفتم بگو نه..از فامیلای شوهرش بود😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخلافش خوبه ولی متاهله .ورشرف جدایی

اگه اخلاقش خوبه باشعوره که اوکیه به نظرم ولی بازم درکل به نظرم این اذدواج اگه ازاین لحاظ مشکل ساز نشه مشکلات دیگه ای حتما خواهدداشت 

من زمانی ک مطلقه بودم ی خاستگار 60ساله داشتم ک تاجار بود تو امریکا وضع مالی توووپ اهل عشق و حال..حتی ...

اخه ،این مردو از 10 سال قبل میشناستش .

خیلی ادم خوش اخلاق و اروم .

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی
2728
اخه ،این مردو از 10 سال قبل میشناستش . خیلی ادم خوش اخلاق و اروم .

مهم زندگی کردن و زیر سقف رفتنه.وقتی حرف میزنی همه چی خوبه.وقتی زن و شوهر شدن ک بخان ی رابطه شروع کنن و باهمدیگه کنار بیان ممکنه عادتهای بد داشته باشه با بدن چروکیده.رابطه..کم حوصلگی..نقش پدر و واسه اون زن بازی کردن..

مهم زندگی کردن و زیر سقف رفتنه.وقتی حرف میزنی همه چی خوبه.وقتی زن و شوهر شدن ک بخان ی رابطه شروع کنن ...

خب زنه دوست داره نقش پدر .

نه من وشوهرم  9 سال اختلاف سنی داریم خیلی هم ودوس داریم ولی بعضی وقتا حرف هم ونمیفهمیم 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
عجیبه؟ انتظار دارید با امداد غیبی کاری بکنن؟

نه خاطره خوشی ازش نداشتم 🤦‍♀️🤦‍♀️

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎