2703
2553
عنوان

عکس شکمم تو 20هفته بیاین

1566 بازدید | 33 پست

خانما شکمم شبا بیشتر بزرگ میشه دلیلش چیه الان شکمم خالی خالیه شام ساعت 8ونیم خوردم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

نون باگت یا چیزای نشاسته دار میخوری شبا؟؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

خوبه سایز شکمت عزیزم من شش ماه بودم اینقدی بودم اصلا استرس نداشته باش رشد اصلی بچه تو ماه هشت و نهم قبلش خیلیییی کوجولویه

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
بچها تاپیک قبلمو گزارش برنین بعدش بگین براتون صلوات بفرستم

زدم

2706