2726
عنوان

دعوا با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 127 پست
مَا بَعَثَ اللَّهُ نَبِیّاً قَطُّ إِلَّا وَ قَدْ عَلِمَ اللَّهُ أَنَّهُ إِذَا أَکْمَلَ لَهُ دِینَهُ ...

خب که چی؟سوال من بقیه ادیان بود 

نه صرفا اسلام

یا شایدم معتقدین فقط مسلمان ها خدا دارن و سوگلی های خدا روی زمینن

(منم مسلمانم اما متعصب نیستم و قران هم خوندم و میدونم توی کل قران گفته بیندیشید فکر کنین تفکر کنید  پس یعنی خودم قدرت اختیار و تفکر دارم)

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
منبع حرفم قرآنه،یکم تدبر کنید شما هم متوجه میشید

قران کتاب اسلامه 

شما درباره مسیحیت و باقی ادیان حرفی زدین

منبع اون حرف رو بیارین 😉

تقلید و تکرار کورکورانه برای تنها موجودی که قدرت تفکر و اختیار داره جالب نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر عزیز

شوهرت میتونه ترک کنه

اما این ترک حالت روانی داره

یعنی اصلا جسمش اذیت نمیشه

مثلا شوهر من یه بار تصمیم گرفت نخوره،نخورد تا چهار سال(تصمیمش  برای چهارسال بود کلا)

پس اگه دوسش داری سعی کن از نظر روانی ترکش بدی

با حرف زدن 

مثلا بگو که دلیلت چیه که نمیخوای الان بچه دار بشی

بگو هر وقت ترک کردی و مسئولیت پذیر شدی بچه دار میشیم

چون تو قراره پدر و الگو باشی

قران کتاب اسلامه  شما درباره مسیحیت و باقی ادیان حرفی زدین منبع اون حرف رو بیارین 😉 تقلید و ...

در کتاب مقدس آیات بسیاری در مذمت و نهی مسکرات آمده است؛ به عنوان مثال در لاویان فصل 10 آمده است:
و یَهُوَه هارون را خطاب كرده گفت: تو و پسرانت با تو چون به خیمه اجتماع داخل شوید شراب و مسًكِری منوشید مبادا بمیرید. این است فریضة ابدی در نسلهای شما.
در امثال 20: 1 آمده است:‌
شراب استهزا می‌كند و مسكرات عربده می‌آورد و هر كه به آن فریفته شود حكیم نیست.
در امثال 23: 29-35 آمده است:
وای از آنِ كیست و شقاوت از آن كه و نزاعها از آن كدام و زاری از آنِ كیست و جراحتهای بی‌سبب از آنِ كه و سرخی چشمان از آنِ كدام؟ آنانی را است كه شرب مدام می‌نمایند و برای چشیدن شراب ممزوج داخل می‌شوند. به شراب نگاه مكن وقتی كه سرخ‌فام است حینی كه حبابهای خود را در جام ظاهر می‌سازد و به ملایمت فرو می‌رود. اما در آخر مثل مار خواهد گزید و مانند افعی نیش خواهد زد. چشمان تو چیزهای غریب را خواهد دید و دل تو به چیزهای كج تنطّق خواهد نمود. و مثل كسی كه در میان دریا می‌خوابد خواهی شد یا مانند كسی كه بر سر دكل كشتی می‌خسبد. و خواهی گفت: مرا زدند لیكن درد را احساس نكردم مرا زجر نمودند لیكن نفهمیدم. پس كی بیدار خواهم شد؟ همچنین معاودت می‌كنم و بار دیگر آنرا می‌طلبم.

2728
قران کتاب اسلامه  شما درباره مسیحیت و باقی ادیان حرفی زدین منبع اون حرف رو بیارین 😉 تقلید و ...

شراب در مسیحیت
عهد جدید (لوقا فصل 1) از امتیازات یحیی، ننوشیدن شراب و مسکرات را بر شمرده است:
فرشته بدو گفت: ای زكریا ترسان مباش زیرا كه دعای تو مستجاب گردیده است و زوجه‌ات الیصابات برای تو پسری خواهد زایید و او را یحیی خواهی نامید. و تو را خوشی و شادی رخ خواهد نمود و بسیاری از ولادت او مسرور خواهند شد. زیرا كه در حضور یَهُوَه بزرگ خواهد بود و یحیی شراب و مسكری نخواهد نوشید و از شكم مادر خود پر از روح القدس خواهد بود.
در آیات دیگری از میگساری اسقفان (تیطس1: 7)، معلمان (تیطس 2: 3-2) و به طور کلی تمام خادمان کلیسا (تیموتاؤس 3: 3) نهی شده است زیرا میگساران هرگز در جماعت خدا داخل نمی شوند (اول قرنتیان 6: 9-10).
افسسیان 5: 18 از مسیحیان می‌خواهد:
مست شراب مشوید كه در آن فجور است بلكه از روح پر شوید.

چون خیلی متفکری و اهل تقلید کورکورانه نیستی !برات نوشتم تو ادیان دیگه هم اشکال داره.خدا هدایتتون کنه که وقتی هیچ مطالعه ای ندارین نیاین تو یه سایت درباره حرام خدا انقدر راحت اظهار نظر کنید و حکم خدا رو زیر سوال ببرید.

دوستانه میگم خدمتتون:یه موقع ها تو زندگی گرفتاری های برامون پیش میاد که نمیفهمیم چوب چیه،حرام خدا خط قرمزیه که بی شک رد شدن از اون تاوان خواهد داشت،مراقب باشید

@داارچین     @سپینودسبور    

عزیزای دلم سلام صبحتون بخیر 

هرکسی میدونه و خدای دلش که چیکار کنه 

استاتر عزیزمون کمک تو ترک همسرشون خواستن 

قربونتون برم ناراحت نشید دخالت کردما فقط شما دو نفر دوتا اعتقاد متفاوت دارید که هرگز شاید حرف همو قبول نکید کش دادنش درست نیست پس بهتره بحثو ادامه ندید هرکس با اعتقاد و روش خودش زندگی میکنه ایشالله که تو این اعتقاد و روش همیشه دلش شاد باشه لباش خندون باشه تنش سالم باشه جیبش پراز رزق و روزی حلال باشه😙

@داارچین     @سپینودسبور     عزیزای دلم سلام صبحتون بخیر  هرکسی میدونه ...

ممنونم مهربون

منم ادامه ندادم دیگه نه به خاطر اینکه قانع شدم

چون کاری به اعتقادات شخصی دیگران ندارم

استارتر عزیز هم فقط راهنمایی خواستن،حلال و حرام بودن رو نخواستن بدونن

ممنون از دعای قشنگت امیدوارم همه همیشه دل شاد باشن😘♥️