2733
2739
عنوان

دعوا با شوهرم

1056 بازدید | 127 پست

بچه ها از اول ازدواج فهمیدم شوهرم اهل مشروبه

ینی تو مسافرت و مهمونی و عروسی و تعطیلات باید بخوره

خوردنش ب درک

وقتی میخوره پرحرف و نفهم میشه

همش حرف میزنه

چرت میگه و من لخاطر ابروم  سکوت میکنم 

بارها قول داد دگ نخوره و نخورد بعدش فهمیدم افتاد تو قرص

دوبار تو خونه قرص و ترکش دادم باز افتاد تو مشروب

امروز رفتیم تفریح اب ج و اورد و خورد بعدش دگ اومدیم خونه هی حرف زد هی چرت گفت مغزم درد گرفت منم قاطی کردم داد بیداد کردم

خودش اخلاقش عالیه اما این مشکل بزرگو داره

دوس ندارم باهاش بچه دار شم اصلا عاقل نیست

دست ازینکاراش برنمیداره خستم کرده

بخدا تو تفریح حسرت ی سری خانواده هارو میخورم نیگم خوش بحالشون شوهرشون تو حال خودشه

مغزم دگ رد داده

ی مدت میزنم ب بی خیالی و میگم بذار لخوره

اما ی شبایی اینجوری اذیت میشم

توروخدا بگید چ گهی بخورم کم اوردم

ترک نمیکنه؟؟؟ البته مثل خوره میمونه

اگه نخورن اذیت میشن

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولش کن برو سراغ زندگیت بچه دارم نشو مگه چقد میخای زندگی کنی که همه وقتتو بذاری برای اصلاح یه آدم دیگه

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2738

بذار قرص بخوره بهتر از شرابه ...البته قرصهای ضعیف  نه قوی ... شراب هم عقلو زائل ونابود میکنه هم گناه کبیره و هم خلاف قانون و جرم وحبس وشلاق داره لذا بهتره  از شراب ترکش بدی  کاش قبل عقد تحقیق حسابی میکردی و باهاش ازدواج نمیکردی چون شراب عقلو از بین میبره خرچند یه سری فائده داره هان ولی ضررش صدبرابر بیشتره

عشق رسوایی محض است که حاشا نشود....عاشقی با اگر،و،شاید و،اما نشود....
2706