2726

مادرم خود خود خونش از بین میره تا حدی که بیهوش میشخ و مربوط به دریچه قلبشه و بیست سال پیش عمل کرده و الان خراب شده و باید عمل شه فردا اعزام میشه شهید رجایی تهران...

امام حسین دو بار حاجتمو داده با چشمای گریون و دل شکسته بازم رو زدم شما هم برام بزنید که هیچ کسی جز مادرم ندارم...

السلام علی الحسین و علی علی‌بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

أَمَّنْ یجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَیکشِفُ السُّوءَ 

ایشالا خدا سلامتی بده بهش غصه نخور ایشالا که هوب میشه❤

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عززیزممم  انشالله  که خوب میشه  ...اگه خوب شد بهم بگو حتماااا  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728

واسه مادر منم دعا کنید خیلی حالش بده دیشبم خواب مرگ دیدم خیلی نگرانم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بلا ازشون دور باشه انشاءالله شفای عاجل پیدا کنه مادرتون

خواهش میکنم دعا کنید اینبار مادربشم و بچم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

استاتر دلت شکسته دعام کن

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2706