2726
عنوان

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده...😔

205 بازدید | 18 پست

چرا اینقد زود از پیشمون رفت...😔فکرشو نمیکردم تو ۲۰ سالگی از دستش بدم😔

خیلی دلم براش تنگ شده...همش دلهره ی اینو دارم کی میاد جاشو بگیره...خواهر کوچیکم چی میشه...😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا رحمتش کنه

منم بدترین ترسم از دست دادن مامانمه

با خودم میگم از دور از جون دور از جون زبونم لال زبونم لال اتفاقی پیش بیوفته براش من یه لحظه هم نمیتونم زندگی کنم بخدا جونم به جونش بسته

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

خدا رحمتش کنه

هیچکس جای مادر رو نمیگیره

شاید پدرت به خاطر تنهایی ازدواج کنه اما قرار نیست اون شخص جای مادرتو بگیره شمام سعی کن پدرتو درک کنی و به تصمیمش احترام بذاری اگه خواست ازدواج کنه

عزیزم خیلی متاسف شدم. انشاءالله روحش شاد باشه. هر چند خودت هم کم سن و سالی ولی سعی کن کارهای خونه رو خوب انجام بدی و هوای پدرت رو داشته باشی. دایی منم همسرش رو تو جوونی از دست داد و بعد از ۵ سال مجبور شد ازدواج کنه ولی خودش راضی نبود دخترهاش همکاری نمیکردن و خودشون همسر برای داییم پیدا کردن. ولی داییم بعد از ۸ سال هنوز هم ته دلش راضی نیست و میگه اگه بچه ها تو کار خونه همکاری میکردن ازدولج نمیکردم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
خدا رحمتش کنه هیچکس جای مادر رو نمیگیره شاید پدرت به خاطر تنهایی ازدواج کنه اما قرار نیست اون شخص ...

میدونم...با اینکه میل باطنیم نیست...ولی خودم بعضی وقت ها تشویقش میکنم😔ولی همش نگران خواهر کوچیکمم...که ازش دورم...من راه دور زندگی میکنم

عزیزم خیلی متاسف شدم. انشاءالله روحش شاد باشه. هر چند خودت هم کم سن و سالی ولی سعی کن کارهای خونه رو ...

من ازدواج کردم راه دورم یه سال شوهرمو راضی کردم بیایم پیش بابام اینا تنها نباشن...ولی همش از روزی میترسم که باید برگردم😔😭

2706