2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توصیح بده

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2731
2738
مادرم ۱۴ساله ک فوت شده منم ۱۵سالگی ازدواح کردم از پس زندگی و مشکلات برنمیام کسی ندارم کمکم کنه افسرد ...

عزیزم خدا رحمت کنه مادرت رو،،،از اقوامتون کمک بگیر،بزار دورو برت شلوغ باشه 

خب برو پیش ی روانپزشک

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

منم ۱۵سالگی ازدواج کردم....خیلیا بودن از پس زندگی براومدن اما من نه...چون خونه مامانم خیلی راحت بودم..البته همش سر خونه داری اذیت شدم....۱۶سالگی عروس شدم ولی تا اون موقع یه غذام درست نکرده بودم نمیدومم باچ عقلی ازدواج کردم،حالا مدرسه هم میرفتم،هنوزم خونه داریم خوب نشده‌،هنوزم حرف میشنوم هنوزم غصه میخورم...

2706