2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگ پیاده رفتن کربلا چقدر هزینه داره🤔شما ازکجا خبر داری کمک نکردن یا کردن چقدر اخه دخالت چقدر جو سا ...

میتونین نظرتونو بدید و تاپیکو ترک کنید .

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
2728
مگ پیاده رفتن کربلا چقدر هزینه داره🤔شما ازکجا خبر داری کمک نکردن یا کردن چقدر اخه دخالت چقدر جو سا ...

مردم ایران خدای جو دادن هستن😆

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مردم ایران خدای جو دادن هستن😆

شما مردم جایی جز ایران هستید؟ کسی که همسایش گرسنس ولی کربلا براش واجب تره اینو که بچشم دیدم چی؟! آخه طرز تفکر جهان سومی تا کجاااا

2738
شما مردم جایی جز ایران هستید؟ کسی که همسایش گرسنس ولی کربلا براش واجب تره اینو که بچشم دیدم چی؟! آخه ...

شما چه میدونی اون کمک کرده یا نه

چه میدونی چقد هزینه کربلا داره

دخالت تو کاره بقیه یکی از خسیسه های جهان سومی بودنه😉

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

چرا اونا ک ی پاشون تو انتالیا و پاتایاست به اونا نمیگین پولاشونو خرج کرمانشاه بکنن؟اونا ک هزینشون خیلی بیشتره تو سفر

چرا فقط محرم صفر یادتون میفته ک اینا هموطنتون هستن؟

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد
شما چه میدونی اون کمک کرده یا نه چه میدونی چقد هزینه کربلا داره دخالت تو کاره بقیه یکی از خسیسه ها ...

چون آشنای نزدیکه و خبر دارم ،چون خبر دارم چقد خرج پاسپورت کرده و مفتی تا کربلا نرفته ، کار من اسمش دخالت نیست همدردی با مردماییه که هنوز چادر نشینن

چون آشنای نزدیکه و خبر دارم ،چون خبر دارم چقد خرج پاسپورت کرده و مفتی تا کربلا نرفته ، کار من اسمش د ...

خب شما یک نفرو گفتی شایدم حق با شما باشه

من کلی میگم

خیلیاشون هم اینطور نیستن

چرا اونا ک ی پاشون تو انتالیا و پاتایاست به اونا نمیگین پولاشونو خرج کرمانشاه بکنن؟اونا ک هزینشون خی ...

اونارو هم دیدین بهش بگین مورد نداشتم ک بگم ، من خودمم خیلی مذهبی نیستم ،ولی از آدمای مذهبی نما و‌پرادعا خیلی حرصم میگیره 

2706