2726

لا حول ولا قوه الا باالله العلی العظیم

سلام بچه هااا

من میتونم از مبتدی تا پیشرفته کمکتون کنم زبان انگلیسی رو یاد بگیرین

با هزینه کمـ

اگر شیراز هستین ک خصوصی

اگرم جاهای دیگ هستین مجازی از طریق وات یا تل

این فرصتو از دست ندین

مجازی یعنی اینکه من از طریق تل یا وات براتون با صدای خودم درس میفرستم دو جلسه در هفته

اول هم ازتون تایین سطح میگیرم ک سطحتون مشخص باشه و کتاب مربوطه رو تهیه کنید

کتاب های معروف مثل تاپ ناچ و ... هم تدریس میشه خودتونم اگر کتابی داشته باشین مشکلی نداره اگر هرکدوم از مهارت ها هم ب صورت جدا بخواین اشکالی نداره

هزینه هم بعد تعیین سطح مشخص میشه ❤💐

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

نه نه نه 🤣🤣🤣

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به دردمون نمیخوره

شاید خاستین مهاجرت کنین😑😂

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@
موفق باشی عزیزم.من از زبان انگلیسی و زبان عربی و زبان فارسی متنفرم😂😂😂😂 👇👇👇👇

زبون سرخ پوستان که با دود ارتباط برقرار می کردن چطور؟😆

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
هزینه ش چقد میشه از اون سطح پایین پایینش بگو 

برای ۲ جلسه ۱۵ تومن

Today ,tgere are so many English teachers and classes ,, maybe because of this. No one wants to take ...

Yeah . I agree

2706