2737
2734

من یه بار اینکارو کردم دقیق یادم نیست چند روز بود ولی یه مدت بعد رنگش تیره شده بود اب انداخته بود کلا قابل استقاده نبود ریختم دور

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2هفته عزیزم ولی اگه میخای بیشتر بمونه بزار تو قالب یخ تو فریزر موقه استفاده یخو رو صورتت ماساژ بده بهتره اونجوری

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
2731
ژل الوورا رو‌ دور چشم هم میزنید؟

من به مژه امم میزنم فوق العادست

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2738
من چشام حساسه شما اذیت نمیشی، من با ریمل میزدم چشمم قرمز میشد

باریمل نزن شب موقع خواب به نک انگشتت بزن و مژه هاتو ماساژ بده حتما زیاد میزدی تو چشت میرفته یا فرچه ریملت تمیز نبوده با انگشتت بزنی بهتره قبلشم دستاتو خوب بشور🌹

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞