2737
2734
عنوان

عوارض واکسن mmr؟

7257 بازدید | 8 پست

دوستان کسی جدیدا واکسن mmr واسه بچش زده؟... برادرزاده ی من نزدیک دو هفته بعد از واکسن ی شب تب بالای 39 درجه داشت الانم 4 روزه ک تبش کمتر شده ولی هر 4 ساعت استامینوفن میدیم بهش دکترم میگه عوارض واکسنه.... لطفا یکی راهنمایی کنه

خب تبش اگ قطع شده دیگ استامینوفن چرا میدین؟؟؟همون واکسن هجده ماهگیه؟؟

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
خب تبش اگ قطع شده دیگ استامینوفن چرا میدین؟؟؟همون واکسن هجده ماهگیه؟؟

کامل قطع نشده وقتی زمان قطرش میرسه یکم تب میکنه... ن واکسن یک سالگی... سرخک سرخچه اوریون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کامل قطع نشده وقتی زمان قطرش میرسه یکم تب میکنه... ن واکسن یک سالگی... سرخک سرخچه اوریون

بعید میدونم ب خاطر واکسن دوهفته بعد  تب کنه واکسن ی سالگی ام راحته هجده ماهگی سخته،حالا تبشو کنترل کنید انشالله ک خوب میشه

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
2728
بعید میدونم ب خاطر واکسن دوهفته بعد  تب کنه واکسن ی سالگی ام راحته هجده ماهگی سخته،حالا تبشو کن ...

مرسی عزیزم.... اتفاقا میگن ک علائم این واکسن بعد از یکی دوهفته بروز میکنه منتهی برای بعضیا راحت میشه برای بعضیا ن..... نمیدونم والا خیلی نگرانیم

خانمی من تاپیک شما را خوندم . مبشه بگین برادرزادتون چند روز تب داشت . من 17 روز بعد واکسن بچم تب کرد ...

سلام عزیزم

برادر زاده ی من نزدیک یک هفته تب کرد خودشم تب شدید ب ما میگفتن احتمالا از عوارض واکسنه

بردیمش میلاد ی روز بستری شد آنتی بیوتیک گرف ظاهرا خوب شد مرخصش کردن 

بعد از 2 روز دوباره تبش برگشت 

تا اینکه ی خانمی خدا خیرش بده ب ما گفت این احتمالا تو گلوش چیزی گیر کرده بردیمش پیش ی خانمه گلوشو فشار داد گفت رد کردم آوردیمش خونه خوب خوب شد خداروشکر

خانمی من تاپیک شما را خوندم . مبشه بگین برادرزادتون چند روز تب داشت . من 17 روز بعد واکسن بچم تب کرد ...

تب چن درجه داره؟ 

اگ تبش جهشیه.. اسهال استفراغ داره و خوب غذا نمیخوره و کم اشتها شده با تصمیم خودت ی سر ببرش پیش کسی ک بلده

شاید طفلکی اونم چیزی تو گلوش هس

استامینوفن الکی ندین ب بچه ها گناه دارن

2738
بعید میدونم ب خاطر واکسن دوهفته بعد  تب کنه واکسن ی سالگی ام راحته هجده ماهگی سخته،حالا تبشو کن ...

چرا 18 ماهگی؟! راحتی و سختی واکسن تو هر بچه متفاوته 

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین.