2726

که الان توی کما هست دعا کنید خواهش میکنم التماستون میکنم با قلب پاکتون توی این شب عزیز واسش دعا کنید از کما بیاد بیرون و سلامتیش رو بدست بیاره 

خدایا خودت کمکش کن 

یا حضرت فاطمه زهرا به حق خون ریخته فرزندانت خودت شفاش بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من حمد شفا خوندم و صلوات

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

خدا به حق امام حسین ع و حضرت ابوالفضل شفاش بده

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

ان شالله زود خوب بشه و سالم برگرده خونه 😳توکلتون به خدا باشه میدونم چقد سخته دعا کنید براش فقط دعا گریه و غصه به کارش نمیاد الان 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

ب مادرش بگید در حقش دعا کنه دعای هیچکس چون مادر در حق فرزتدان گیرا نیست.ما هم داشتیم رفت توی کما دکترا گفتن دیگه کارش تمومه ولی از دعای مادرش ب س روز نرسید از کما اومد بیرون 

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706