2737
2734

میترسم تپول شم و چون با ورزش صورتم لاغر شده با تپل شدنم چربی صورتم بر نگرده اخه فقط پوست مونده عکسا قبلمو میبینم افسرده میشم الان انگار فقط پوست مونده کیا شرایط منو داشتن و با برگشتن وزنشون بازم صورتشون تپل شده ؟همچین تپلم نیستا استخونی مثل الانم که زشتتت شدم نیس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اگه پوستت شل شده باشه. نیاز به چاق شدن نیست. با کرم و ماساژ و این کارا دوباره سفت میشه.

لاغر شده صورتم انقد زشت شدم حیف نمیتونم عکس بذارم ببینید قبلو بعدمو نصف صورت چسپوندم به هم واقعا صورتم فقط پوست مونده خیلی بد شپم 

من نفهمیدم تپل بودی با صورت استخوانی،الان لاغر شدی،صورتت استخوانی تر شده، اره؟ بعدش منظورتون از تپل همون چاقه یا توپر؟

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود......  .
2738
باورزش چاق شو که بدنت چربی نگیره قدت چنده

راستی بخوام چاق شم دراز نشست برم شکم در نمیترم ورزشا سنگین نمیخوام بکنم که صورتم تحرک نداشته باشه فقط دراز نشست و پهلو چون اضافه وزنه میترسم شکم بیارم درازنشست فایده نداشته باشه قدم 167

خانوما من 84بودم بزور تو یکسال شدم ۶۸الان دوباره تابستون شدم۷۲چیکار کنم دوباره بیام پایینتر وزنم انگار که استپ کردم روزی ۱۵۰کالری با تردمیل می سوزونم ولی فایده نداره

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
من نفهمیدم تپل بودی با صورت استخوانی،الان لاغر شدی،صورتت استخوانی تر شده، اره؟ بعدش منظورتون از تپل ...

نه صورتم وقتی توپر بودم صورتمم مثل پلنگا نبود گونه برجسته ولی تپل بود صورتم ولی الان فقط استخون مونده صورتم عید 57 کیلو بودم میخندیدم هم چیزی جمع نمیشد تو گونم الان یه فندق جمع میشه 

من نفهمیدم تپل بودی با صورت استخوانی،الان لاغر شدی،صورتت استخوانی تر شده، اره؟ بعدش منظورتون از تپل ...

چون بالاتنم باریکه وزنم بیشتر جمع میشه پایین تنه یدنم چاق دیده نمیشه با یکم اصافه وزنم

منم شرایطم مث شما بود

وای وقتی عکسای قبل رژیم و می دیدم میخواستم بشینم گریه کنم 

دیگه الان دارم عین گاو میخورم 😐یخورده برگشته صورتم اما بدنم چاق نشده به اون صورت

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤
2706