2726
عنوان

خانواده شوهر

236 بازدید | 27 پست

سلام...راستش دارم بچم رو از پوشاک میگیرم تو خونه خیلی همکاری میکنه میگه...دوماهه زحمت کشیدم یاد گرفته...حالا جاریم.شوهرش کربلاس.اومده با بچه هاش خونه پدرشوهرم...مادرشوهرم انتظار داره من همش تااخر شب که شوهرم.میاد.برم اونجا...راستش بچم.تو جمع حواسش پرت میشه باید خودم هی ببرمش دستشویی..منم تصمیم داشتم.تایاد بگیره زیاد جایی نرم.یه چندبار که رفتم اونجا مثل خونه شرت اموزشی پاش کردم.امروز پدرشوهرم گفت بچه ات رو.پوشک کن.بااینکه روفرش هاشون تاحالا کاری نکرده .بچه منم آنقدر زرنگه فرق پوشک و شرت رو میفهمه..امروز یه بار تو پوشک کارش و کرد بعد اومد گفت.چنان حالم گرفته شد..تازه همش مشغول بازی بود نمی گفت..احساس کردم خستگی این دو ماه تو تنم موند.غروب خواستم بیام خونه..مادرشوهرم میگفت بزار بچه بازی کنه کجا میبری...تو.خونه ازاد باشه بهتر یاد میگیره..ببخشید طولانی شد..گفتم یه جا بگم کسی تجربه ای داره کمکم کنه

من کاربری قدیمی ام....😘😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مخلص کلام نذار کسی تو تربیت بچت دخالت کنه حتی در حد یه جمله

مجبور نیستی بری بهونه بیار

من خونم طبقه بالای خونه مادر شوهرمه اما وقتی بهدهر دلیلی دلم نخواد برم نمیرم

نذار مجبورت به انجام کاری کنن 

2728

خب اون بنده خدا نمیدونسته ک بچتون یاد گرفته نگران بودن فرش هاشون نجس نشه شما ب هرحال فعلا تا کامل یاد بگیره باید جایی میرید پوشگ کنید بچه را

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
مستقیم  بهشون بگو داستان چیه  همین که اینجا گفتی و به اونا بگو بعدبگو دلم میسوزه بخدا ان ...

امشب گفتم..مادر شوهرم زورش اومد هی به بچه میگفت مامانی بد....شوهرم گفت مقصر خودتی غروب میومدی خونه

من کاربری قدیمی ام....😘😍
بگو من بچمو از پوشک گرفتم داره تازه یاد میگیره پدرشوهر هم میگن پوشکش کنم. ولی پوشک کردنم کارمو هدر م ...

راست میگی پوشک کردن زحمت ادم رو به باد میده.دیگه نمیرم

من کاربری قدیمی ام....😘😍
امشب گفتم..مادر شوهرم زورش اومد هی به بچه میگفت مامانی بد....شوهرم گفت مقصر خودتی غروب میومدی خونه

پس بی منطقن اهمیت نده .بچه ۲ماهه داره به خودش فشارمیاره یادبگیره این همه خودت اذیت شدی حیفه بابا 

چندوقتشه کوچولوت؟

خب اون بنده خدا نمیدونسته ک بچتون یاد گرفته نگران بودن فرش هاشون نجس نشه شما ب هرحال فعلا تا کامل یا ...

خیلی هم میدونه....از عمد گفت بچت رو پوشاک کن...پوشاک کنم زحمتم به باد میره..منکه جایی نمیرم..اونا اصرار دارن بیا

من کاربری قدیمی ام....😘😍
خیلی هم میدونه....از عمد گفت بچت رو پوشاک کن...پوشاک کنم زحمتم به باد میره..منکه جایی نمیرم..اونا اص ...

عزیزم منم خواهرم بچش را لز پوشک میخواست بگیره خونه خودش باز میذاشت خونه دیگران ن بچه ها باهوشن خیالتون راحت فراموشش نمیشه کی گفته زحماتتون ب باد میره اخه

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
پس بی منطقن اهمیت نده .بچه ۲ماهه داره به خودش فشارمیاره یادبگیره این همه خودت اذیت شدی حیفه بابا&nbs ...

دوسال و دوماه...اره بخدا...منو بچه دوماه داریم اذیت میشیم..بخاطر اینکه خانم دلش میخواد نوه هاش جمع باشن زحمتم به باد نره..خیلی دلش میخواد میرم پوشاک نمی کنم والله..این یه مدت تو جمع کمتر بره بهتر یاد میگیره..یا برم چند ساعت بعدش بیام...صبح تا شب زیاده بمونم

من کاربری قدیمی ام....😘😍
2706