2737
2734
عنوان

عنوانم جنجالی نیست اما میشه لطفا یه دقیقه وقتتون رو بزارین....

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 50 پست
من عاشق ترجمه های آقای منصوریم فوق العاده خیلی وقته دنبال کنیز مصرم پیدا نمیکنم😭😭

جدا؟ من پدرم کتابخونه جالبی دارن. مجرد بودم خوندم

دخترخاله‌ هم محبت کرد امانت گرفت و داغونش کرد 😑

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
جدا؟ من پدرم کتابخونه جالبی دارن. مجرد بودم خوندم دخترخاله‌ هم محبت کرد امانت گرفت و داغونش کرد 😑

من اتاقم جا نداره کوچیکه نمیتونم کتابخونه داشته باشم😔

همسر عشقم،پسرم نبض زندگیمه!عاشقانه دوسشون دارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مثل چه فیلمایی عزیزم؟

هفت سامورایی. پدرخوانده. وی فرویندتا. میان ستاره ای. لءون. رستگاری درشاشنگ. سکوت بره ها. 

خیلی فیلم هست تو اینترنت بزن مشهورترین فیلمای جهان میاره من خیلی حضور ذهن ندارم 

https://www.digikala.com/mag/بهترین-فیلم-های-تاریخ-سینما-جهان/

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

فدای سرت منم کتابخونه‌م محقره. بیشتر کتابام تو کتابخونه بابامه

2731
ترسناک نیست هیچکدومشون؟

سکوت بره ها ترسناکه. وی فر ویندتا ولءون دلهره اوره 

سریال فرندز هم خیلی عالیه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2738
متاسفانه خیلی قشر کتاب خونی نیستیم حاضریم توبحث های خاله زنکی چندساعت شرکت کنیم یا بشینیم غیبت کنیم ...

من هر دو روز یه کتاب رو تموم میکنم...بچه هام از کتابایی ک معرفی کردن مشخصه کتاب خونن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
فرقی نمیکنه فقط میخوام سرگرمم کنه و مفید باشه حقیقتا من تا الان غیر رمان و یه کتاب رونشناسی چیزی نخ ...

قانون پنج ثانیه

بهترین سال زندگی تو

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

روانشناسی رشد

مردان مریخی، زنان ونوسی

چهار اثر فلورانس

ملت عشق

بیشعوری

رمان ها:

بینوایان

برادران کارامازوف

صد سال تنهایی

کوری

تاریخی: تاریخ جامع ایران از حسن پیرنیا

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

من رمان لطفعلی خان زند رو نوشته پاریزی باستانی رو دوست داشتم کمبوجیه دختر فرعون کتاب قشنگی بود کتاب فاطمه فاطمه است دکتر علی شریعتی

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
دلم میخواست یه کوچیکشو داشتم😔

خب کاری نداره. از دیوار یه دست دو در حد و تمیز بخر

یا اینکه از این لوازم پلاستیکی فروشیا از این قفسه های سبک و رنگی بخر کتابات رو بچین توش. اگه بیشتر شدن بهش طبقه هم میتونی اضافه کنی

همینکه اتاق داری خپشحال باش

خیلی از بچه ها وسط هال بزرگ میشن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706