2737
2739
عنوان

از کدوم کار مهمون بدتون میاد؟؟😞

| مشاهده متن کامل بحث + 73310 بازدید | 1392 پست
میان الکی به همع چی گیر میدن و چرت و پرت

مثلا بگن واااا چرا ایفون خرابه 

شوهرت تنبله بلد نیس درست کنه

یه لامپو عوض کنید 

اه 

اصلا به شما چه 

ما خودمون راحتیم این مدلی 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
مثلا بگن واااا چرا ایفون خرابه  شوهرت تنبله بلد نیس درست کنه یه لامپو عوض کنید  اه  ...

دقیقا😶به خدا به کار کردن آدمم گیر میدن چرا انقد آرون کار میکنی آخه به تو چه

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تصوراتمو بهم زدین،دیگه دوست ندارم مهمانی برم....

هر چند بیشتر میزبان بودن رو دوست دارم،فقط روی بی ادبی و شیطنت بچه ها حساسم

اگه مهمون بیاد توی آشپز خونه ناراحت نمیشم

اگه کنجکاوم باشه همینطور

اگه شبم بمونه همینطور

ولی دیگه دوست ندارم خودم مهمونی برم،شاید میزبان مهمان دوست نباشه اینو توی اینجا فهمیدم

از رحمت خداوند نا امید نباشید.....
2731
من بخاطر همین چرندیات نی نی سایت جایی نمیرم و ترجیح میدم خودم میزبان باشم فقط. تو این هفته هم سه تا ...

دنیا به آخر رسیده،،،آخه انسان نباید خونه کسی بره دیگه بخدا اصلا نمیدونی چقد بدشون میاد میری....دیگه میترسم برم مهمونی بخدا

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
تصوراتمو بهم زدین،دیگه دوست ندارم مهمانی برم.... هر چند بیشتر میزبان بودن رو دوست دارم،فقط روی بی ا ...

واقعا منم همینطوراصلا باورم نمیشد برم خونه کسی و انقد ازم متنفر باشه، بخدا دیشب مهمونی بودم انقد حرفای اینجا روم تاثیر گذاشته بود استرس داشتم نمیتونم غذا بخورم...

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

ازدرتونیومدن میگن واییی چقدخونتون کوچیکه...الانم گیرمیدن بچت ریزه...اه😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
اونایی که میگن به فکر اعتماد به سقف بچه ت باش تا روحیه ش قوی باشه و تو آینده موفق نه به فکر وسایل بی ...

اینو حق دارین بخدا...این دیگه مردم‌ آزاریه نه مهمونی...این فرق میکنه....

2738

ازینکه یکی در یخچالمو بازکنه متنفرم،چون خودم هیچوقت یخچال هیچکیو بازنمیکنم،شب ب هیچ عنوان نمیمونم،کمکم میکنم،از مهمونی ک شب بیاد بمونه خونم متنفرم،ازینکه بچهاشون همچیو بهم میریزن،از مهمونی ک راجبع همچی میپرسه هم بدم میاد،من کمی وسواسم کلا از مهمون بدم میاد،جز از مامان خودمو مادرشوهرپدرشوهرمو یکی از خواهرام،دعامیکنم بقیه هیچوقت نیان خونم

بخاطر همین حسه بد و سختگیری و زیاد بودن وتجمع وسایل زیاد توی خونه اس،که رفت وامدها کمتر شده،بی حوصله بودن،تحملات، قدیما میگفتن مهمون حبیب خداست ولی الان انگار دشمن ماست، خب همه بجه دارن این بچه ها نیستن که خیلی نمیتونن مابی ادب باشن این خونه پر. زرق وبرق ماست که ممکنه خراب بشه، این توقع ماست که حتما باید خورشت ومرغ جلومون باشه یا فکر کنیم خورشت ومرغ وسالاد حتما جلو مهمون بذاریم تا ابروداری کنیم یا بالاخره هنر اشپزی وخونهداریمون رو نشون بدیم ،انقدر رفت وامدا سخت وکم شده و یا چشم وهم چشمی شده که ادم حسه نزدیکی به هیچ کسی رو نداره بعد. میایم میگیم قدیما یادش بخیر، چرا یادش بخیر؟!!!! ا

خدایا چهره دیگه ادما رو زودتر بهمون نشون بده ...اون روی سکه
من كلا از مهمون بدم نمياد.... تا حالا نشده از كاري لجم بگيره بچه ها كه تو اتاق باهم بازي ميكنن بزرگ ...

منم مثل شمام اصلا کلی مهمون دوست دارم ولی مشکلم رو تعدادشونه مثلا خونواده شوهرم اوایل که همه تازه ازدواج کرده بودیم و بچه نداشتن همشون با هم میومدن تا الان ولی الان حتی به شوهرم میگم خونواده فلان برادرت رو جدا دعوت کنیم وو پدرو مادر و خواهر برادر مجردشو جدا میگه مگه چند نفرن؟ وی فکر بچه هاشون رو نمیکنه میان با هم و یهدونه من همش دارن همدیگه رو هل میدن و اخرش هم دارن میرن اسباب بازیای بچه ام رو باخودشون میبرن بعد ما خونشون میریم اصلا نمیزارن بچه ام دست به اسباب بازیاشون بزنه و همش اذیت میکنن چون بچه ام کوچیکتر از اوناس و فعلا حریفشون نیست

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
بچه ها همین نظرات میتونه درس خوب خودشناسی باشه ها.ایراداتمون رو میفهمیم.و حالا باید رفعش کنیم.انقد ر ...

واقعا چقدر کم حوصله وانگار پادگانه، اینطور واونطور کردن نداره، اونی که از بچه اش اذیت میکنه بخاطر زیاد گیر. دادن بقیه هم هست بچه اصلا لجباز میشه، بچه باید. کنترل بشه منتهی من به شخصه این چیزا رو بقیه گفتن با اینکه همه میگن بچه ات ارومه ، میترسم برم مهمونی یا جایی مسافرت یا رفت وامد کنم تا به تریپ. قبای میزبان بر. نخوره، خب کمتر خونه ات رو شلوغ کن و. که مجبور نباشی زیاد به فکر تمیز کردنش بیفتی، واینکه مهمون میاد. بنده خدا عینه چوب خشک نشه با بچه اش یه جت ، چقدر. بی حوصله تربیت شدیم این وحشتناکه، 

خدایا چهره دیگه ادما رو زودتر بهمون نشون بده ...اون روی سکه
بخاطر همین حسه بد و سختگیری و زیاد بودن وتجمع وسایل زیاد توی خونه اس،که رفت وامدها کمتر شده،بی حوصله ...

واقعا عالی گفتی؛ خونه های عراقی رو ببینید انقد ساده وبدون تجملات زندگی میکنن اما در عوض مهمان نوازند برای مهمان شون کم نمیزارن حتی اگه از یه کشور دیگه باشی اما ایرانی ها اصلا مهمان نواز نیستن  تحمل خواهر برادر خودشونم ندارن چه برسه غریبه بره خونشون

2706