2703
2553

خداییش راسشو بگید چه حسی دارید وقتی محبت های مادرشوهرتونو ب شوهرتون میبینن؟

حالا میخواید بگید من حسودم یا حس مادری رو درک نمیکنم هرچی میخواید بگید

ولی این حجم از روبوسی کردن و قربون صدقه رفتن  ک من میبینم قطعا دلیلش محبت خالص مادرانه نیست 

بنظر من خودشیرینی و کشوندن پسرش طرف خودشه و اینکه ترسیده بخاطر ازدواج پسرش ازش دور بشه (اینم ک میگم خودش دوسه بار سوتی داد گفت باید پسرمو بکشم سمت خودم اگر محبتش نکنم میره طرف زنش ولم میکنه از اون به بعد دیگه باورم نشد محبتاشو)

البته نظر شما هم‌ محترمه🙄

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

محبتم باید حد و اندازه داشته باشه..

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2714
2706