2726

من بخاطر حاملگیم اخلاقم خیلی عوض شده بود ،همش بهانه گیر و بداخلاق شده بودم مدام بهانه میگرفتم و با شوهرم سر چیزای الکی قهر میکردم شوهرمم خیلی بهم اهمیت میداد و نازمو میکشید منم بدتر بد اخلاق میشدم تا اینکه این بد اخلاقی و بهانه گیری کار دستم داده و شوهرم بهم بی توجه شده ،نمیدونم چکار کنم با اینکه الان نزدیک زایمانمه و اخلاقم برگشته سر جاش اما شوهرم خیلی عوض شده دیگ اگه بخاطر چیزی هم نارلحت بشم بهم اهمیت نمیده نمیدونم چکار کنم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب اگ الکی از اینکارا میکردی که جلب توجه کنی حقته  ولی اگ. دست خودت نبوده، بهتره سعی کنی با ر ...

نه عزیزم الکی نمیکردم واقعا دست خودم نبود خیلی بیخودی بهانه میگرفتم بعدش هم اعصاب خودم خرد میشد مینشستم یه عالمه گریه میکردم

2728
تلاش .انقد محبت کن وشیطون باش.  وازش توقع نداشته باش تا به خودش بیاد میتونی باهاش صحبت هم کنی د ...

الان بهش پیام دادم اما جوابمو نداد

عزیزم فقط باهاش حرف بزن...بهش بک هر چی تو دلته...حتی به قیمت کوچیک شدن خودت...از شرایطی که داشتی بگو و از حسی که الان داری...بهش مستقیم بگو که چقدر اهمیت داره تو زندگیت و چقدر بهش احتیاج داری...

ا
نه عزیزم الکی نمیکردم واقعا دست خودم نبود خیلی بیخودی بهانه میگرفتم بعدش هم اعصاب خودم خرد میشد مینش ...

درسته عزیزم، خانوما تو حاملگی هورموناشون بهم میخوره

منم تو بارداری همیتجوری بودم ولی شوهرم از اول بهم گفت اگ بخای از اینکارا کنی، مطمین باش نازت خریدار نداره، از الان گفتم نگی نگفتی 

منم دیگه خودمو جمع کردم سعی میکردم خوب باشم، این نمیشه که خودتو کنترل نکنی، خوب بالاخره ادم میتونه خودشو کنترل کنه 

واقعا شوهر شما خیلی خوبه قدرش رو بدون و دلش رو بدست بیار

عزیزم فقط باهاش حرف بزن...بهش بک هر چی تو دلته...حتی به قیمت کوچیک شدن خودت...از شرایطی که داشتی بگو ...

شوهرم کازش شهر دیگس بهش پیام میدم و میگم اما اینقدر سرد شده دیگ جوابمو نمیده و الان این رفتارش کلافه ام کرده

درسته عزیزم، خانوما تو حاملگی هورموناشون بهم میخوره منم تو بارداری همیتجوری بودم ولی شوهرم از اول ب ...

کاش دوباره مثل قبل بشه😔

شوهرم کازش شهر دیگس بهش پیام میدم و میگم اما اینقدر سرد شده دیگ جوابمو نمیده و الان این رفتارش کلافه ...

به این فکر کن که اون به خاطر رفتار تو چقدر کلافه شده و تحمل کرده...صبووور باش...نمی گم اشتباه شاید چون واقعا دست خودت نبوده ولی هر رفتاری عواقبی داره و این تاوان اون رفتارهای شاید...شاید بیشتر از این حرفا دلشکسته اس...تو رو خدا برا زنگیت ارزش و حرمت قایل شو...دلم گرفته از این همه روابطی که به خاطر عدم آگاهی و خودخواهی بی حوصلگی آدما از هم می واسه...برای زندگیت و همسرتان از تمام وجود مایه بذار...تنها کسی که میتونه حفظش کنه تویی.‌‌زن شیرازه زندگیه...باید قوی باشه

ا