2726

زود دلیل ناراحتیمو میگم ک خسته نشید،تک فزرندم س ساله ک ازدواج کردم ی دختر دوساله و نیمه دارم،منو شوهرم تو شهری دور از خانواده هامون زندگی میکنیم،پریشب پیاده خوش و خوشحال دخترمو نو بردیم سلمونی کنار خونمون موهاشو کوتاه کنه ک من ی عکس گرفتم اونم گرفت گفتم نزاری تو گروه!!!دید میفرستم واسه مامانم اتیش گرفت گفت حواست باشه چ غلطی میکنی مگه هر کاری میکنیم اون باید بفهمه جوابشو ندادم،توی مسیر هی بلند بلند حرف میزد گفتم خجالت بکش کسی پشت سرمونه بلند گفت خفه شو عوضی!!! هیچی نگفتم فقط عقب تر حرکت کردم،رسیدیم خونه دخترم از دوچرخه اش پیاده نشد از باباش اصرار و ب زور خواست پیادش کنه ک بچه گریه کرد دوچرخشو لگد زد و دمپایی بچه رو پرت کرد سمت من داد زد اعصاب منو خورد نکنید منم فقط دست بچه رو ک جیغ و داد میکشید گرفتمو زدیم بیرون ی دو ساعتی تو کوچه گزاشتم خوب دوچرخه سواری کنه،حتی ی زنگ نزد وقتی خواستم بیام خونه دیدم اونم با ماشین وارد شد محل ندادم اونم محل نداد رفت تو اتاق تشک پهن کرد خوابید

امان از مرد بی اعصاب،،

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ما کم کم مردیم خیلی قبل تر،،با کارای تدریجیشون

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

فرداش نهار درست نکردم تصمیم داشتم قبل اینکه بیاد از خونه بزنم بیرون ک خودش پیام داد اضافه کارم،عصر قبل اینکه بیاد بچه رو بردم پارک،زنگ زد خواستم ج ندم گفتم گناه داره گوشی رو دادم دخترم گفت باباییی عزیزم کجایی کدوم پارک باشه الان میام وقتی اومد ن من محل دادم ن اون باز اومدیم خونه رفت تو اتاق خوابید دوباره تصمیم داشتم قبل اومدنش بزنم بیرون ک پیام داد با عرض معذرت امروزم اضافم،عصر قبل اینکه بیاد اومدم بیرون تو اسانسور ب هم رسیدیم گفت سلام بعد بوسم کرد منم لبخند زدم بخشیدم گفت کجا گفتم میخواد دوچرخه سواری کنه اونم گفت منم لباس عوض میکنم میام زود اومد یکم ک گذشت بهش گفتم اونشب با ماشین کجا رفتی گفت اومدم دنبالتون گفتم ما تو کوچه بودیم زنگ نزدی چرا گفت غرورم اجازه نداد،گفتم چرا بهم بی احترامی میکنی چرا حرمتمو میشکنی گفت هرچی میکشی از زبون خودته مقصرم خودتی

2706