2737
2734

سلام شوهرم گفت بریم شام خونه مامانم منم قبول کردم که عصر رفتیم 

رفتیم خونشون پدر شوهرم داشت تو حیاط داشت تنور آماده میکرد برای آش رفتیم داخل خونه مادرشوهرمم داشت آشپزی میکرد و بیکار بود بعد نیم ساعت دیگه پدر شوهرم با لگد به در اومد تو به مادر شوهرم گفت وقتی بلد نیستی کاری نکن احمق و بازم فوش بد مادر شوهرم هیچی نمیگفت پدر شوهرم از گردنش گرفت ولم نمیکرد شوهرمم نبود من انقد جیغ زدم که نگو بعد مادر شوهرم یه سیلی و یه مشت تو دماغش زد و سیب زمینی هارو کرد تو دهنش شامم ریخت تو سرش که دیدم پدرشوهرم آروم دیگه رفت یه جا گریه کرد منم گریع کردم گفتم بس کنید پدر شوهرم باز حمله کرد مادرشوهرم چنگال به دست حمله کرد طرفش که برادر شوهرم اینا از راه رسیدن دعوا خوابید شوهر من داشت دق میکرد که چرا نبوده ما هم برگشتیم خونمون 😔

شوخی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🤔🤔🤔🤔🤔🤔

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2738
2706