2703
2553
@نــــهـال_بـــــلا    

شیشده؟😂تاپیک خالیه؟

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه میخوام جای خالی نیلوفرو پر کنم همه جا تگت کنم😂😂😂😂

😂مرسی واقعا

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2720
خواهش😗😂😂😂

تو با همین لایکات سابیدی منو😂

خب تو چرا لایک نمیکنی قبل این که جواب بدی هااا؟؟؟😠😂😂😂 از خواهرت یاد بگیر😀

😂😂😂چون همه صد بار بهم گفتن لایک نکن دیگ نمیکنم

😐اون ک کلا حامله میکنه با لایکاش

2714
وووووااااایییی😂😂😂😂😂

والا بخدا😂

الان یه سریا میان میگن دختر ما از این خوشکلتره    

دختر من از این خوشگل تره😂😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
مردم میزائن مامانہ ماھم زاییدہ،،دستت دردنکنہ ننہ✋

خب ننه چیکا کنه دیگه دست خودش که نیس...همه یا شبیه پدرشون میشن یا مادرشون دیگه  حالا مادر یا پدر این دختر خوشگل هم حتما اینجوری دیگه اینم اینجوری شده

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706