1464
1459
عنوان

وووووشششش😖😖😖😖 یکی از اینا لطفااااا😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3007 بازدید | 175 پست

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
اسفند دود کن مامان خانوم  وان یکاد بخون حتمااا  مرردم براش😘😘😘😘

چشم حتما فدات مهربون جان😘😘

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...
😍😍😍😍😘😘😘 خدا حفظش کنه 

الهي امين ممنونم ازتون😘😘😘

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...
1449
@نــــهـال_بـــــلا    

شیشده؟😂تاپیک خالیه؟

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  
نه میخوام جای خالی نیلوفرو پر کنم همه جا تگت کنم😂😂😂😂

😂مرسی واقعا

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  
1474
خواهش😗😂😂😂

تو با همین لایکات سابیدی منو😂

خب تو چرا لایک نمیکنی قبل این که جواب بدی هااا؟؟؟😠😂😂😂 از خواهرت یاد بگیر😀

😂😂😂چون همه صد بار بهم گفتن لایک نکن دیگ نمیکنم

😐اون ک کلا حامله میکنه با لایکاش

😂😂😂چون همه صد بار بهم گفتن لایک نکن دیگ نمیکنم 😐اون ک کلا حامله میکنه با لایکاش

وووووااااایییی😂😂😂😂😂

🧜‍♀️💜 پری هستم عشق همتون 💜🧜‍♀️
وووووااااایییی😂😂😂😂😂

والا بخدا😂

1457