2726
عنوان

دلم برا پسرم تنگ شده😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 24 پست
منتظرم روز تولدش ببینم........

اخی عزیزم

ان شالله زود دوباره برگرده پیشت😢😢

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
خیلی سخته .....حال اون مادرو هیچکس نمیتونه درک کنه ....منو شوهرم خیلی چشم انتظار بودیم.....چشم انتظا ...

خواهر منم ازدخترش عکس گرفته داره خدا بهتون دوباره بچه هاتون وبرمیگردونه من مطمعنم

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشع بگی چرا ؟

نمیدونیم واقعا هیچ مشکلی نداشت صبح پاشد دید ترشح داره رفت دکتر گفتن کیسه آب سوراخ شده سه روز بستری شد ودرنهایت کیسه آب کامل پاره شد و.....‌

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
درکت میکنم خیلی سخته منم سقط داشتم عکسشو میدیدم گریه م میگرفت  شوهرم تنهایی برد خاکش کرد  ...

من بی عکس با عکس هروقت یادم میاد وسط خیابون تو خونه همه جا گریه میکنم......من خیلی منتظرش بودم.....

چقد از اومدنش خوشحال بودم.....چقد خانوادم ذوق داشتن اما نموند.......

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2728
وااای.‌ایشالا  خدا یه نی نی سالم و خوشگل زوده زود بهش بده . الهی امین

الهی آمین 

من بی عکس با عکس هروقت یادم میاد وسط خیابون تو خونه همه جا گریه میکنم......من خیلی منتظرش بودم..... ...

استارترمنم بعدسه سال انتظارباردارشدم وتوهفته 10سقط شدخیلی داغون شدم وهستم خیلی منتظرش بودم هنوزم بعد7ماه ازیادم نرفته امروزعصرکه شوهرم نبودیه دل سیرگریه کردم براش اگه میموندالان یک ماهش بود😔😢غصه نخورخدای ماهم بزرگه اومدنش حکمت بوده رفتنش قسمت....

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

درکت میکنم عزیزم فقط کسی که این تجربه تلخ روداشته میفمه من ۶سال پیش توهفته ۲۶دوقلوهای دختروپسرمو ازدست دادم خبلی غثه خوردم خیلی شاید باورت نشه بادیدت هرنوزاد یابچه ای چشام پر اشک میشد اما شش ماه بعد مجددا باردارشدم والان پسرم نزدیکه ۵سالشه وهمه دنیامه خدابهت صبربده وبدون حتما خدا بهترینشو برات کنارگذاشته امیدوارم بزودی خبر بارداری مجددتو لدی حتما زیر نظر پزشک کاربلد باش من مطمنم تو بزودی مادرمیشی وخاطرات این دورانت کمرنگترمیشه اگه قابل باشم برات دعا میکنم انشاالله به حق این شب عزیز خدا بزودی دامن شنا وهمه منتظرا روسبز کنه امینننننننن

درکت میکنم عزیزم فقط کسی که این تجربه تلخ روداشته میفمه من ۶سال پیش توهفته ۲۶دوقلوهای دختروپسرمو ازد ...

باورت میشه چند نفر بهم تهمت حسادت زدن ؟ک ما بچه داریم تو اینا رو چشم میکنی و حسادت میکنی؟

فقط از امام حسین میخوام ک برام پدری کنه ک و زود جواب دل شکستمو بده....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
من بی عکس با عکس هروقت یادم میاد وسط خیابون تو خونه همه جا گریه میکنم......من خیلی منتظرش بودم..... ...

من سه ماه بعدش باز حامله شدم 

تو هم ان شاءالله زود حامله میشی

تازه من سه تا پشت سر هم سقط کردم 

حتما حکمتی بود غصه نخور