2703
2553

تو ۱۸هفته از دستش دادم ....

هیچ دکتری تشخیص نداد سرویکسم کوتاهه....

چهار ماهه ندارمش ولی دلم براش پر میزنه .....کاش میموند من خیلی دوسش داشتم....یاد تکون خوردنش ک می افتم دیوانه میشم....چقد براش برنامه داشتم.....دلم پسرمو میخواد......فقط همین ......

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من سقط داشتم ولی باش کنار اومدم زود

من نههههه

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

عزیزم خواهرمنم دخترش وتو ۲۸ هفتگی ازدست داد پارسال .خیلی داغون شده همش گریه میکنه 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2714

تیکرتو بردار

هی چشت بهش میخوره دلت اتیش میگیره😔😔😔

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
عزیزم خواهرمنم دخترش وتو ۲۸ هفتگی ازدست داد پارسال .خیلی داغون شده همش گریه میکنه 

خیلی سخته .....حال اون مادرو هیچکس نمیتونه درک کنه ....منو شوهرم خیلی چشم انتظار بودیم.....چشم انتظاری و ناامیدی خیلی سخته......دلم فقط میخواد یه دل سیر بغلش کنم.....کاش میدونستم دهانه رحمم باز شده....

تیکرتو بردار هی چشت بهش میخوره دلت اتیش میگیره😔😔😔

منتظرم روز تولدش ببینم........

2706