1507
1411

تو ۱۸هفته از دستش دادم ....

هیچ دکتری تشخیص نداد سرویکسم کوتاهه....

چهار ماهه ندارمش ولی دلم براش پر میزنه .....کاش میموند من خیلی دوسش داشتم....یاد تکون خوردنش ک می افتم دیوانه میشم....چقد براش برنامه داشتم.....دلم پسرمو میخواد......فقط همین ......

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

الهی

متاسفم

💔💔

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
من سقط داشتم ولی باش کنار اومدم زود

من نههههه

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

😭😭😭

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مادرم🤱🏻در وجودم معجزه ایی درحال شکفتن است🤰🏻خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

حق داری.خیلی دلتون بزرگه شماها.بچه سنش مهم نیس.ادم هر وقت از دست بده سخته

برای اینکه سایه من توو سایت همیشه بالا سرتون باشه صلوات بفرست                                                                           

تیکرتو بردار

هی چشت بهش میخوره دلت اتیش میگیره😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مادرم🤱🏻در وجودم معجزه ایی درحال شکفتن است🤰🏻خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
1334
عزیزم خواهرمنم دخترش وتو ۲۸ هفتگی ازدست داد پارسال .خیلی داغون شده همش گریه میکنه 

خیلی سخته .....حال اون مادرو هیچکس نمیتونه درک کنه ....منو شوهرم خیلی چشم انتظار بودیم.....چشم انتظاری و ناامیدی خیلی سخته......دلم فقط میخواد یه دل سیر بغلش کنم.....کاش میدونستم دهانه رحمم باز شده....

تیکرتو بردار هی چشت بهش میخوره دلت اتیش میگیره😔😔😔

منتظرم روز تولدش ببینم........

1476
منتظرم روز تولدش ببینم........

اخی عزیزم

ان شالله زود دوباره برگرده پیشت😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی سخته .....حال اون مادرو هیچکس نمیتونه درک کنه ....منو شوهرم خیلی چشم انتظار بودیم.....چشم انتظا ...

خواهر منم ازدخترش عکس گرفته داره خدا بهتون دوباره بچه هاتون وبرمیگردونه من مطمعنم

درحادثه های ناگهانی ، سالم ز مریض مبتلاتر .
میشع بگی چرا ؟

نمیدونیم واقعا هیچ مشکلی نداشت صبح پاشد دید ترشح داره رفت دکتر گفتن کیسه آب سوراخ شده سه روز بستری شد ودرنهایت کیسه آب کامل پاره شد و.....‌

درحادثه های ناگهانی ، سالم ز مریض مبتلاتر .
درکت میکنم خیلی سخته منم سقط داشتم عکسشو میدیدم گریه م میگرفت  شوهرم تنهایی برد خاکش کرد  ...

من بی عکس با عکس هروقت یادم میاد وسط خیابون تو خونه همه جا گریه میکنم......من خیلی منتظرش بودم.....

چقد از اومدنش خوشحال بودم.....چقد خانوادم ذوق داشتن اما نموند.......

نمیدونیم واقعا هیچ مشکلی نداشت صبح پاشد دید ترشح داره رفت دکتر گفتن کیسه آب سوراخ شده سه روز بستری ش ...

وااای.‌ایشالا  خدا یه نی نی سالم و خوشگل زوده زود بهش بده . الهی امین

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508