2737
2734
آره گلم واقعا ارزشش رو داشت شکر قبل اینکه اسمش تو شناسنامت بره شناختیش رو تمومش کردی

اینا کلا زن سالاری بود تو خانواده.یعنی همه از مادرخ میترسیدنا.

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودشون میدونن که باید کار کنن...یعنی وقتی عروس میشن میدونن که وظیفه شون کار کردنه. ...

جلو خانواده شوهر و خواهرشوهرا هم کار میکنن یعنی

در چ حدی کار یعنی

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2728
یعنی من تا سن ۲۷سالگی همه احساسات دست نخوردمو گذاشته بودم واس ادمی ک ابنجوری شد

فدا سرت عزیزم به این چیزا فکر نکن انشاالله خیلی سریع یه آدم با درک و شعور و مهربون ک لایقته نصیبت میشه

میدونی یه وقتایی از دستش  می بریدم میگفتم جون هزیرت با من بهم بزن برو نامزد کن ببین کدوم دختری به اندازه ی من ساده پیدا میکنی ک ابنقدر باهات راه بیاد و صبوری کنه و درکت کنه.بخدا راضی بودم اینکارو بکنه

جلو خانواده شوهر و خواهرشوهرا هم کار میکنن یعنی در چ حدی کار یعنی

جلوی همه...همه جور کاری...هرکاری که به  تمیزی و آشپزخونه و اینا مربوط باشه

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
فدا سرت عزیزم به این چیزا فکر نکن انشاالله خیلی سریع یه آدم با درک و شعور و مهربون ک لایقته نصیبت می ...

دلم بد زده شد از مرد و عشق و این حرفا.بلد بود خوب دلتو ب دست بیارت

2738
جلوی همه...همه جور کاری...هرکاری که به  تمیزی و آشپزخونه و اینا مربوط باشه

یعنی هیچ راه فراری ندارن خخ

پس فرهنگ شهر و منطقه هست حتما

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
گلم لایقش دختری مثل تو نیست ..خدا یه سواستفاده گری مثل خودش قسمتش میکنه

اره والا من ک نمیبخشمشون حلالشونم نباشه هرچی ازم کارکشیدن.من سر بهم زدنم باهاش.یمدت ک خونه بودم بابام گیر میداد ک کار کن تو خونه.گفتم کار کنم ک جی بشع کار نمیکنم اینو ک میگفتم بغض گلومو میگرف میگفتم کار کنم ک دوستم داشتا باشین؟!نمیخوام بخاطر کار دوستم داشته باشین.تو عصبانیت ناخواداگاه اینارو گفتم اونم با ج بغضی.بعد فهمیدم ابن همش بخاطر گذشتم بود

اره والا من ک نمیبخشمشون حلالشونم نباشه هرچی ازم کارکشیدن.من سر بهم زدنم باهاش.یمدت ک خونه بودم بابا ...

😔عزیز دلم ... خدا از حق خودش میگذره از حق بنده هاش ن ..مطمن باش تاوان میدن

2706