2410
2553
عنوان

کیا به چشم زخم اعتقاد دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 46 پست
والا من ک خیلی عادی هستم جلو همه اصلا گرم نمیگیرم با شوهرم‌ نمیخام جلب توجه بشه . شوهرم بعضی وقتا ای ...

بهش بگو پیش کسی ابراز علاقه نکن شخصی بمونه شیرینتره

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
والا من ک خیلی عادی هستم جلو همه اصلا گرم نمیگیرم با شوهرم‌ نمیخام جلب توجه بشه . شوهرم بعضی وقتا ای ...

وای آره مادرشوهر منم همینه

همش میگه شوهرت فلان میکنه شوهر من نمیکنه یا ی کار مشابه بکنه میگه پدر و پسر مث همن

کلا همش داره خوب و بد مقایسه میکنه

امشب خونمون بود مامانش  بعد یهو شوهرم بهم گفت تو جیگر کی هستی؟  بعد مامانش گفت جیگر تو ه ...

جلو کسی ابراز علاقه نکنید

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش ب دیگران تلف نکن😊

خواهرشوهر منم اینجوریه.منم خیلب وقته پروفایل از خودم و زندگیم نمیزارم

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2714
امشب خونمون بود مامانش  بعد یهو شوهرم بهم گفت تو جیگر کی هستی؟  بعد مامانش گفت جیگر تو ه ...

چشم زخم هست درسته ولی خب همیشه از حسادت نیست گاهی از عشق و علاقه هست والا من بارها شده با عشق قربون صدقه بچه هام رفته به ساعت نکشیده یه بلائی سرشون اومده والا چشمم هم شور نیست ولی از علاقه نظرم بچه هام رو میگیره 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

یه همسایه داریم ب هرچی میگه قشنگه و اینا درجا خراب میشه ‌

.چندروز پیش گفت قوریتون چ خوشگله ده ثانیه بعد قوری سالم از رو سماور ترکید وچایی ریخت ۰😁

خدایا مواظب تو دلیم باش 

من خیلی اعتقاد دارم

بعضی موقعها از حسادت بعضی موقعها از دوست داشتن زیادی 

امروز یکی که خیلییی بچه هامو دوست داره ازشون تعریف کرد دو ساعت بعدش دخترم نمیدونم یهو‌ چی شد آب دهنش پرید تو‌کلوش بالا اورد برکشت تو‌کلوش نمیدونم چی شد فقط یه لخظه چشمم بهش افتاد داشت خفه میشد مردم و زنده شدم پسرمم الکی الکی داشت بازی میکرد لبش خورد به یه جای نرم و اسفنجی دهنش پر خون شد

اینجور‌مواقع اسفند دود کن یا تخم مرغ بشکن

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

من پدرم اصلا اصلا اصلا عصبی نمیشه ی بار همسایمون امد خونمون گفت ماشالله اقای فلانی چه مرد خوبیه 

وقتی رفت پدرم ازاین رو ب اون رو شد داد میزد اونم بی دلیل . 

بعد یساعت گفت من چرااینجوری شده بودم‌.

واقعا حرف چشم میشه من این یادم‌میفته ... 

اسمشون چیه؟ ازکجا بخریم 

اسمشو نمیدونم من تو طلا فروشی ها دیدم

این شکلی میشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706