2733
2734
عنوان

اعصابم خراب شده بخاطر یه دبه ترشی!!!

810 بازدید | 44 پست

بیشترسم بخاطر خوده ترشی نیس!

چهارتا دبه کوچیک از این ظرفای ماست ها، و یه دبه بزرگ ترشی لوبیا سبز درست کرده بودم،خدا شاهده برا پاک کرون لوبیا ها تا ساعت۲شب بیدار مونده بودم،سبزی ترشی پاک کرده بودم و کلی واسه آماده کردنش زحمت کشیده بودم ، حالا تو این گرونی پول لوبیا ها و سرکه و بقیه وسایلم به کنار،چون بالکن ما آفتاب گیره میدونستم خراب میشه تو یخچالمم جا نبود،گذاشتمش زیر پله،آخه ماطبقه اولیم.روشم فامیلی شوهرمو نوشتم که اگه یهو به اونجا گذاشتنش اعتراضی داشتن بدونن مال کیه و بگن بهمون.الان چک کردم دیدم دبه بزرگه رو بردن.

دزدیدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وااا به ترشی ام رحم نمیکنن ملت

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

چیزی که حرام باشه هیچ وقت به مقصد نمیرسه

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
2738

وا واقعا چقدربی فرهنگ ✋

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

خودمم واسم عجیبه که بخاطر یه دبه ترشی ناراحت شم ولی باور کنین من برا قرون قرون خرج کردنمون کلی برنامه میریزم که خرج اضافی نکنم اون وقت میان با دبه اش میبرن.اعصابم قاطیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

خب جا نداری کم کم درست کن معلومه بیرون از حریم شخصیت باشه میبرن دیگه همه که تو قید و بند حلال و حرام‌نیستن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706