2733
2734
عنوان

ازدواج مرد با بالارفتن سن!

801 بازدید | 62 پست

سلام دوستان.من یه داداش بزرگتر دارم که 33سالشه..و اصلا به فکر ازدواج نیست..از رابطه هاش تاحد زیادی خبر دارم..وضع مالیش هم خیلی خوبه و خیلی خوشگذرونه .همش با این دختر بیرون 

تو باغمونه بیشتر وقتا .دور دور 

طفلکی مامانم میگه دیگه بسته..با دوست من دوست شده چند وقت پیش 

که رابطشون بهم خورد بعد 2ماه

کات کردن اما باز باهم رفتن بیرون چند روز پیش

اما حرف ازدواج به زهرا نزده..کاش با همین ازدواج میکرد .واقعا انتخابش داره سخت میشه

نگرانشم دیگه

زهرا میگه میگفته دختر سالم گیر نمیاد..دوس ندارم با ادمی ازدواج کنم که زیر دست و پای 10نفر بوده

بگو خب این دختره که فقط با خودت بوده..

بابام بیچاره دیگه عصبی شده از دستش..تجریه مشابه داشتین شما

بنظرتون مردا سنشون بره بالا ازدواج کردنشون سخت میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه تفکر جالبی داره همزمان خودش تبدیل شده از اونایی که دخترا باش بودن و انتطار دختر افتاب مهتاب ندیده داره 😕

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2728

دایی من ۳۵ سالشع اصلا ب ازدواج فکر نمیکنع 

داداشت خودش اگع با همه بودع چرا دنبال دختر افتاب مهتاب ندیدس😐😠

[مَن اون گُل وحشی‌ام که خآر دارعِ_𝙼𝚒𝚘𝚠]
2738

کسی که این تفکر و داره خودش چرا با صد نفر بوده؟            فقط زن باید پاک باشه؟  اینو بهش بگید 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2706