2703
2553
عنوان

وقتی شوهرم بهم گفت تو دیگه برای من هیچ ارزشی نداری😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 9490 بازدید | 186 پست
اومدم وبهش گفتم اخماش رفت توهم گفت چقدر الکی خرج تراشیدی برام ..منم باخنده گفتم لازم بود عزیزم داشتم ...

ایناروک رفته بودی قبلا

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺

شماکه زود  و باسیاست تونستی شوهرت ورام کنی میشه بگی منه خاک برسر چیکارکنم بااین عن بیشعور قلبم امشب دردمیکنه باورکن چرا یادنمیگیره باید شبا زود بیاد هنوز پیشه دوستاشه

میشه برای مشکلاتم صلوات مهمونم کنی لطفا لایکم کن منم برات بفرستم 💖🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمها اول خودتون .خودتون رو دوست داشته باشید والویتتون اول خودتون باشید ..اعتماد به نفستون بالا باشه ..اونوقت میبینید چه اتفاقهای خوبی براتون میافته 

2720
من همه ی نظرات رو خوندم بااستارتر هم موافقم چون واقعا مردا زنی میخوان وبهش احترام میزارن که برا خودش ...

دوست کلم میشه مارک سرم ویتامین سی رو بگی ؟ابن سرم دقیقا چیکار میکنه 

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
شماکه زود  و باسیاست تونستی شوهرت ورام کنی میشه بگی منه خاک برسر چیکارکنم بااین عن بیشعور قلبم ...

خوب گلم بگو شبا که دیر میای میترسم ارامش ندارم 

ولی وقتی میای قلبم اروم میشه وحالم کنارت خوبه لطفا شبا زود بیا .البته بستگی به شغل همسرتون داره

سلام به استارتر عزیز و بچه ها ی نینی سایت 

منم تو خونه بهترین لباس هارو میپوشم و تنوع میدم 

دوسه دست لباس خاص و باز تر دارم بعضی روزهای هفته میپوشم😀واقعا جواب میده 

تو ابن سال ها از خودم هیچ وقت نزدم 

برای خودمو بچه هام لباس های تمیز میپپوشونم

کلاس ورزشی میرم به پوستم اهمیت میدم

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
2714
خوب گلم بگو شبا که دیر میای میترسم ارامش ندارم  ولی وقتی میای قلبم اروم میشه وحالم کنارت خوبه ...

میگم بیفایدس بخدا همه کار کردم یعنی هرکس بتونه کمکم کنه براش یس میخونم 

۱۰کارش تمومه ۱۲میاد الان زنگ زدم صدای هر هر رفیقاش یومد

سلام به استارتر عزیز و بچه ها ی نینی سایت  منم تو خونه بهترین لباس هارو میپوشم و تنوع میدم&nbs ...

منم همه اینکارارو میکنم پس چرا جواب نمیده روش بخدا یعنی لباس که دوستم داره بپوشم فقط اولین بار ذوق میکنه وتمام دیگه اصلا نمیبینه منو

زنی ک خرج نداره ارج نداره منم ی چند ماه کمتر خرج کردم دیدم ن هوا برش داشته از امروز شروع کردم ب کارا ...

من اینوبه شوهرم بگم میگه حرف نفقه زدی وتامین پس منم میتونم زن صیغه کنم یا بدون احازه من حق تداری پاتوجایی بزاری

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
من اینوبه شوهرم بگم میگه حرف نفقه زدی وتامین پس منم میتونم زن صیغه کنم یا بدون احازه من حق تداری پات ...

یک مرد نمیتونه این همه فشارو ب زن تحمیل کنه تو هم میتونی بگی خب پ مهریمو میزارم اجرا یا که طلاق میگیرم 

البته مملکت گل و بلبل ماس دیگه مردا رو دست و پاشونو باز گذاشتن ی عده حق الکیم واسه دلخوشی دادن ب ما ک مثلا برابریم زرشک

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
یک مرد نمیتونه این همه فشارو ب زن تحمیل کنه تو هم میتونی بگی خب پ مهریمو میزارم اجرا یا که طلاق میگی ...

انقدروداره میگه بروبزار اجرا 

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2706