2737
2734
عنوان

وقتی شوهرم بهم گفت تو دیگه برای من هیچ ارزشی نداری😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 9509 بازدید | 186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوثت دوستام رو خونه نمیارم وفقط باهم میریم کافه پارک رستورانهای سنتی و....

دوستات چرا نمیاری؟؟ میشه دلیلشو بفرمائید؟؟

عشق رسوایی محض است که حاشا نشود....عاشقی با اگر،و،شاید و،اما نشود....
2728

[QUOTE=108862567]زنی ک خرج نداره ارج نداره منم ی چند ماه کمتر خرج کردم دیدم ن هوا برش داشته از امروز شروع کردم ب کارا ...👍👍👍دقیقا اونموقع پوشک گرون شد اول التماسم میکرد شوهرم که کهنه کنم بچه رو بعد من دلم سوخت گفتم گناه داره کهنه کردم یه مدت بعد شوهرم پررو شد میگفت کهنه هارو بادست بشور چرا میندازی ماشین خراب میشه زود زود روشن میکنی

خدایا اطرافیانم را غرق خوشبختی کن
 دوستات چرا نمیاری؟؟ میشه دلیلشو بفرمائید؟؟

بله چون از رفت و امد توخونه خوشم نمیاد خیلی از دوستام خواستن رفت و امد خانوادگی داشته باشیم ولی من قبول نکردم .چون دوست برای بیرون از خونست نه تومحیط گرم وصمیمی ..من چون دوست ندارم همسرم دوستاش رو بیاره خونه خودمم دوستام رو خونه نمیبرم.

چجوری عزیزم منم بلد نیستم واقعیتش

عزیزم قسمتی که واسه تایپیک گزارش میزنی

سه تا گزینه هست اولی سمت راست لایک میکنی سومی گزارش میزنی گزینه وسط روش که بزنی سبز میشه ذخیره میشه

بعد قسمت نی نی سایت من گزینه تایپیک های ذخیره شده رو بزن

2738

من همه ی نظرات رو خوندم بااستارتر هم موافقم چون واقعا مردا زنی میخوان وبهش احترام میزارن که برا خودش ارزش قائل بشه وبه خودش برسه،من خودم همینطوریم لباس راحتیام تا میبینم دیگه خراب شدن میرم جدید میگیرم و اون قدیمیام از سر دست برمیدارم تا دیگه نپوشمشون،تو خونه به خودم میرسم تاپ و شلوار خشگل میپوشم ارایش میکنم موهامو درست میکنم مرتب مسواک میزنم دو وعده در روز سرم ویتامین سی میزنم صورتم یه بار صبح یه بار قبل خواب،پابند میندازم،زود به زود ارایشگاه میرم همیشه از کرم مرطوب کننده برا دستام استفاده میکنم زیور آلات مدل به مدل میندازم میخوام یه دو سه روز دیگه گوش دخترمو سوراخ کنم چون براش گوشواره گرفتیم گوش خودمم یه سوراخ دیگه کنم چون از این گوشواره ها میخوام بگیرم که دو تا سوراخ لازم دارن خیلی دوس دارم خشگلن البته بدلش چون برا گوشواره خیلی تنوع طلبم و دوس دارم مدل های جدید های بگیرم و...باوجود اینکه بچه کوچیک دارم اما خودمو فراموش نکردم فقط دو سه هفته اول دنیااومدن دخترم معمولی تر بودم ولی الان که ده ماهشه باز مثل سابق شدم،برنامه های دیگه ای هم دارم که گذاشتم بچم بزرگتر بشه مثلا باشگاه برم شوهرمم کاملا راضیه و جذبمه و بهم اهمیت میده،مثلا یه بار به شوخی گفت هربار میام خونه تو یه تغییر ایجاد کردی تو خودت تو دخترمونم تغییر ایجاد کن،البته من بیرون باحجابم وفقط یه ارایش کاملا معمولی میکنم چون شوهرم دوس نداره و حتی پا بندمم در میارم بیرون که میام  ولی بازم شلخته بیرون نمیام مرتب وتمیز👌خلاصه سرتونو درد نیارم هیچ وقت خودتونو دست کم نگیرید خودتو باور داشته باش ببین چجوری همه باورت میکنن،تامام 😉ببخشین طولانی شد😁

اینارو ولش کن حالتتون بد نمیشد انقد غذای تکراری میخوردید همش کباب و جوجه!پزوی زیرپوستی!

به نظرم کباب خوردن پز نداره،،،خورشت گرون تر درمیاد

مثلا قرمه سبزی خیلی گرون تردرمیادبااین قیمت گوشت گوسفند،سبزی،و...

خب وقتی شوهرت پول نداره چی شاگرد ماهی ب زور ی تومن خرج پوشک شیر خشک لباس غذا و... چجوری ب خودمون برس ...

کاملا درکت میکنم عزیزم تازه شما بچه داری شرایط شما سخته، ما که بچه هم نداریم تو خرج زندگی موندیم

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...
اون موقع مادرشوهرم هم بهم تیکه مینداخت ولی الان نه اصلا بهم کوچکترین حرفی نمیزنن که دلم بشکنه واینکه ...

عریزم حرفات به دلم نشست واقعا این دوره زمونه مردم از زنی که خودشو میگیره بیشتر خوششون میاد اما من همیشه دودلم من ذاتا بدم میاد اینجوری باشم شدیدا دچار حس بد میشم من وقتی احساس شادابی میکنم که کار خونه رو خودم انجام بدم اما پدرم‌ از اون دسته از مرداست که از زن مستقل بیشتر خوشش میاد بارها دیدم خواهرم که مجرده تو خونه کار نمیکنه همش در حال رسیدن به خودشه اما من که متاهلم اگه بیام پیششون اگه ظرف نشسته باشه به من غر میزنه خیلی از کاراش دلم‌ میشکنه من با جونو دل محبت میکنم اما تو دل کسی نمیره ولی واقعت لذتی هم‌ نمیبرم از زندگی وقتی به اون صورت باشم

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
بله چون از رفت و امد توخونه خوشم نمیاد خیلی از دوستام خواستن رفت و امد خانوادگی داشته باشیم ولی من ق ...

وا چه استدلال زشتی! 

دوست برای بیرون از خونست نه محیط و گرم و صمیمی!! اخه این چه منطقیه! 

پس شما دوستی ندارین فقط یکی میخایین واس سرگرمی! 

من جونمو هم واس دوست صمیمیم میدم و به بهترین نحو هم تو خونم ازش پذیرایی میکنم و اونام متقابلا همینطور...انقد هوای همو داریم ک حتی همسرمم گاهی حسرت میخوره به دوستی ما

2706