2737
2734
عنوان

وقتی شوهرم بهم گفت تو دیگه برای من هیچ ارزشی نداری😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 9518 بازدید | 186 پست
حالا من گفتم ....گفتن شما لزومی نداشت ...

واقعا در عجب این مردمم که اصل و منظور مطلب رو ول کردن! ایراد بنی اسراییلی میگیرن! برچسب و انتقاد و قضاوت میکنن!

خب خانما شما به بزرگواری خودتون ببخشید گفت کباب و جوجه!

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حرفای خوبی زدی استارتر عزیز ،،براوووو

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

خانومای عزیز منظور اینه که در حد توانت خود و همسرتون به خودتون برسید،حالا یکی ماهی 10 میلیون میتونه خرج خودش کنه،یکی 100هزارتومان و هیچکدومم ایرادی نداره

مهم اینه که تا جایی که میتونید و به زندگیتون آسیبی نمیرسه به خودتون ارزش قایل بشید

مثلا من همیشه قبل خواب مسواک میزنم به صورت ودستم وکف پام ورطوب کننده میزنم .موهام رو شونه میکنم ومیبافم ولباس خواب میپوشم وحتی عطر میزنم وبعدش میخوابم 

2738

زنی ک خرج نداره ارج نداره منم ی چند ماه کمتر خرج کردم دیدم ن هوا برش داشته از امروز شروع کردم ب کارای خودم خودش پس انداز کنه ب من چ چرا من از رفاهم بزنم مرد وظیفشه تاکید میکنم وظیفشه رفاه زنو تا مین کنه و زن درصورت تمایل و درخواست میتونه بابت کار خونه علاوه بر نفقه پول و هزینه طلب کنه 

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2706