1464
1459
عنوان

وقتی شوهرم بهم گفت تو دیگه برای من هیچ ارزشی نداری😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 6552 بازدید | 187 پست
سلام به استارتر عزیز و بچه ها ی نینی سایت  منم تو خونه بهترین لباس هارو میپوشم و تنوع میدم&nbs ...

منم همه اینکارارو میکنم پس چرا جواب نمیده روش بخدا یعنی لباس که دوستم داره بپوشم فقط اولین بار ذوق میکنه وتمام دیگه اصلا نمیبینه منو

زنی ک خرج نداره ارج نداره منم ی چند ماه کمتر خرج کردم دیدم ن هوا برش داشته از امروز شروع کردم ب کارا ...

من اینوبه شوهرم بگم میگه حرف نفقه زدی وتامین پس منم میتونم زن صیغه کنم یا بدون احازه من حق تداری پاتوجایی بزاری

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

من اینوبه شوهرم بگم میگه حرف نفقه زدی وتامین پس منم میتونم زن صیغه کنم یا بدون احازه من حق تداری پات ...

یک مرد نمیتونه این همه فشارو ب زن تحمیل کنه تو هم میتونی بگی خب پ مهریمو میزارم اجرا یا که طلاق میگیرم 

البته مملکت گل و بلبل ماس دیگه مردا رو دست و پاشونو باز گذاشتن ی عده حق الکیم واسه دلخوشی دادن ب ما ک مثلا برابریم زرشک

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه بهش میگی و نمیفهمه اون دیگه بحث نفهمیدن نیس.....!!!!بحث نخواستنه
یک مرد نمیتونه این همه فشارو ب زن تحمیل کنه تو هم میتونی بگی خب پ مهریمو میزارم اجرا یا که طلاق میگی ...

انقدروداره میگه بروبزار اجرا 

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
1436
1469
رفته بودم ولی نصفه نیمه چون وسطاش عروسی کردیم دیگه ادامه ندادم

کار خوبی میکنی

من ۴سال باهاش مدارا کردم

خرج زیادی رو دستش نمیذاشتم.ولی بهش میگفتم ک بخاطر تو دارم میسازم ک فکر نکنه لیاقت من کمه

الان خداروشکر خیلی خرجارو رو دستش گذاشتم😁😁

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺
1474

سلاااااام🙌صبح قشنگ پاییزیتون بخیر🍁🌂☔☁من رفتم پیاده روی الانم برگشتم صبحانه هم خوردم 🍞🍳🍵.ماشاالله.😂😂😂شماها چی ورزش کردید یه هنوز خوابالو هستید .

یه دختر 👸که عاشق نم نم بارون☔☁وقهوه ترکه☕
1450