2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوش به حالتون ......حداقل آب وهواتون سرده

مطمئنی در مورد سمنان میگی؟؟

کوره آتیش، تا  همین دوشنبه ک رفته بودیم شهر، کولر روشن بود!!!! اونم شب

❤برای ظهور امام زمان (عج)  یک صلوات

من سمنان دانشجو بودم . شهر کویریه . تابستون داغ و زمستون خیلی سرد . آبش هم شوره . و مردمان خیلی مذهبی و تا حدودی خسیس . ولی بشدت باسواد و تلاشگر 

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪
معمولا شهرهاي كويري اينجورين

خیلی هم دید بدی به دانشجوهایی که از شهرخودشون نبودن داشتن و میگفتن خ ر ا ب ن .کلا ذهنیتشون این بود بهاری جانم

شهرايي كه مذهبين به غريبه ها نگاه خوبي ندارن

البته كه آدمهاي خوب و بد همه جا داره ولي خب باز سمنان به نسبت قم و يزد به نظرم همه جور آدمي رو داره

من يه ترم قم دانشجو بودم يعني نگم براتون!😣

همينجوري واسه زيارت خيلي دوست دارم برم دوستاي صميمي هم اونجا داريم ولي خب ديگه...

تازه من چادري هستم!😑

من استان سمنانم ولی شهرمو دوست ندارم خیلی تنهام و بعد ازدواج اومدم 

دامغان زندگی میکنی؟

اگه با پست یا تاپیکم موافق نیستی ریپلای نکن  با یه اکانت دیگه میام تلافی میکنم  
خیلی هم دید بدی به دانشجوهایی که از شهرخودشون نبودن داشتن و میگفتن خ ر ا ب ن .کلا ذهنیتشون این بود ب ...

نمیگن خراب

میگن چقدر بی حجابها و...

ولی تو سمنان هم کم بی حجاب نیس 

از ۱۰ نفر ۹ تا بی حجاب کاملن

اصلا میدونی من یکی رو دیدم تو ماشین با سوتین بود

از اون تور توریا

خیلیییی خندیدم

اگه با پست یا تاپیکم موافق نیستی ریپلای نکن  با یه اکانت دیگه میام تلافی میکنم  
نمیگن خراب میگن چقدر بی حجابها و... ولی تو سمنان هم کم بی حجاب نیس  از ۱۰ نفر ۹ تا بی حجاب ک ...

خودشون هر جور باشن اشکال نداره والله دختر مدرسه ایشاتون پلاس بودن توی دانشگاه با پسرا ولی با غریبه بدن 

2706