2726
عنوان

گریه نوزاد

66 بازدید | 10 پست

پسرم۳۵روزشه خیلی گریه میکنه شبوروز برامون نزاشته نفخ زیاد داره بنظرتون گریه هاش برای چیه؟؟؟

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

کولیک و رفلاکس داره حتما عزیزم

دکتر بردی؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کولیک و رفلاکس داره حتما عزیزم دکتر بردی؟

نمیدونم ولی استفراغ میکنه پنیری شکله دکترگفت برای زیاد خوردن ولی نفخش زیاده

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
2728

کولیک داره ببین پاهاش جمع می‌کنه تو شکمش یا دستاشو مشت می‌کنه جیغ میزنع 😣قطره کولیک تیک یا کولیک ایز عالیه با ی گرمیچر !خودت ب هیچ عنوان غذا نفاخ نخور عرق نعنا بخور 

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
نفخ زیادداره یعنی کولیک داره؟؟ی تایم خاصی گریه میکنه؟؟شیرخشک یامادر اروغ میگیری

نمیدونم کولیک داره یانه

وقتی میخوادبخوابه زیادگریه میکنه شیرهم نمیخوره فقط گریه هردو رومیخوره گاهی وقتایادم میره اروغ بگیرم

کولیک داره ببین پاهاش جمع می‌کنه تو شکمش یا دستاشو مشت می‌کنه جیغ میزنع 😣قطره کولیک تیک یا کولیک ای ...

قطره کولیک ایز چندقطره باید بخوره ۳۵روزشه

نمیدونم کولیک داره یانه وقتی میخوادبخوابه زیادگریه میکنه شیرهم نمیخوره فقط گریه هردو رومیخوره گاهی ...

اروغ حتما بگیر اگه وقت خواب وقت گریه شیرنمیخوره کولیک داده بببن بعضی بچه ها ب صدای سشوار یاجاروبرقی یا ماشین لباسشویی اروم میشن چون یاداور دوران جنین وصدای جریان خون مادره سعی ارامش داشته باشی صداهاروامتحان کن من پسرم فقط باصدلی سشوار اروم میشد یعنی تاروشن بود میخوابید ب محض اینکه خاموش میکردم بیدارمیشد از نتم میتونی دانلود کنی ولی بچه من که فقط با صدای واقعی میخوابید پشت سرخودم روتخت سشوار روشن بود وبچم توبغلم یاروپام ولی شماسعی کن روپاعادت ندی همون صدا کافیه ب تکون خوردن عادتش نده . داروهم دکترتایک ماه ب ماهیچی نداد ولی بعد یک ماه گفت کولیک ایز کولیک اید ی دوره پدی لاکت و اخرسراینفاکول برای ماجواب داد بیوگارام خیلی تعریف شنیدم امامن اینفاکول تهیه کردم وخداروشکربایک دوره خوب شد .برای تشخیص رفلاکسم  ب بعدشیر ب پهلوتا۲۰ دقیقه بزار باشه یاحتمااروغ بگیر یکم زیرسرش بلندباشهاحتما ببین اگه بهترشد بااینا رفلاکس خفیف داره البته داخل دهنشم نگاکنی معلومه اگه شیر دیواه داخلی دهن باشه رفلاکس داره یاگرفتگی نفس یعنی برگشت شیر توخواب سرف توخواب ایناعلایم رفلاکسه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره