2726

من قراره دوماه دیگه زایمان کنم شهرمون با شهر مامانمینا فاصله ۶ ساعتی داره دکترم گفته اگه بخوای بری شهرخودتون  باید یک ماه قبل زایمان بری حالا اگه برم اونور مامانم بهم میرسه بچه کوچک هم دارم .از یه  طرفم  اگه برم شوهرم تنها میمونه  یه ماه از این ور یک ماه هم بعد زایمان.بنظرتون برم یا نه 

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه بمون خونت فوقش مامانت ده روز میاد پیشت می مونه

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
2728
بعد زایمان فوقش ۱۰ روزمیتونه

با بچه کوچیک خیلیییی سخته از همین حالا بفکر باش 

یه نصیحت دوستانه

شوهرت بزاری بری میارزه چون خیلی اذیت میشی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
با بچه کوچیک خیلیییی سخته از همین حالا بفکر باش  یه نصیحت دوستانه شوهرت بزاری بری میارزه چون ...

یعنی برم اخه اوج سرما هم هس اون یکم مرددم کرده با مامانم میریم دکتر بچه رو هم باید همش برداریم ببریم اصلا موندم

بعد زایمان فوقش ۱۰ روزمیتونه

خب ده روز اول سخته ديگه بعدش معمولا خود زائو حالش خوب ميشه 

مامانت ميتونه بره خونشون چند روز، دوباره بياد٣-٤ روز پيشت باشه يا تو يه هفته بري

به نظر من درست نيست دو ماه همسرت تنها باشه 

اما اگه مجبور شدي و از پس كارات بر نيومدي بعد ده روز برو يكي دو هفته بمون 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
یعنی برم اخه اوج سرما هم هس اون یکم مرددم کرده با مامانم میریم دکتر بچه رو هم باید همش برداریم ببریم ...

نمیدونم خودت بشین شرایط بسنج ولی بچه کوچک داری سختته چند سالشه؟؟قبلش خودت از پس کارها برمیایی ولی بعدش تا چند وقت کمک میخوای

ممکنه بچه اولی اذیت کنه و بهونه گیر بشه

[QUOTE=108855391]نمیدونم خودت بشین شرایط بسنج ولی بچه کوچک داری سختته چند سالشه؟؟قبلش خودت از پس کارها برمیایی ولی 

شوهرم میگه ۳۰ روز بعد زایمانت برو

[QUOTE=108855391]نمیدونم خودت بشین شرایط بسنج ولی بچه کوچک داری سختته چند سالشه؟؟قبلش خودت از پس کار ...

۳۰روز بعدش؟؟اولش میتونی کارهات بکنی بدون کمک؟؟خب‌ بنظر من بمون تو خونه مامانت ۱۰روز ریاد پیشت بعد باهاش برو خونشون چند روزم اونجا بمون