2737
2734
عنوان

تاثير دارو بر جنين و مادر

216 بازدید | 32 پست

بنظرتون مصرف داروي خارجي و ايرانى تاثيري داره براي سلامت جنين و مادر؟

من شنيدم همين قرص اهن بهداشت اكر كسي با مصرفش مشكل نداشته باشه از همه بهتره

الان بهداشت اهن فروس سولفات ميده و مولتى مينرال الحاوى

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مکملا ایرانیش بهتره من ازیه متخصص شنیدم حالا یا میخواست داروی ایرانیو رواج بده یا واقعامیگفت

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731

جدا از بحث هزينه كه بهداشت رايگانه و يك نسخه خارجي همين دو موزد حد اقل ٣٠٠تومن ميشه احتمال اينكه داروهاي خارجي تاريخاشون قديمي باشه هم هست و اينكه بعضياشون بسختى پيدا ميشه

مکملا ایرانیش بهتره من ازیه متخصص شنیدم حالا یا میخواست داروی ایرانیو رواج بده یا واقعامیگفت

منم همينو شنيدم كه اكر كسي با مصرفش مشكلي نداشته باشه بهتره چون تو كشور خودمون بر اساس نياز خودمون تركيب ميشه

2738

بنظر من فرقی ندارن اصلاولی دکتر من تاکید داره رو داروی خارجی منم مجبورم همونارو استفاده کنم هردفعه ام کلی پول داروهام میشه

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
عزیزم فرقی نداره هرکدومو که داری بخور جاریم میگه من قرصام خارجی میگرفتم چون گرون بود بهتره😒😒😒 و ...

من تو بارداري قبليم همشو خارجي كرفتم اخه اون زمان به وفور بود ولي الان خيلي وضعيت فرق كرده

جدا از بحث هزينه كه بهداشت رايگانه و يك نسخه خارجي همين دو موزد حد اقل ٣٠٠تومن ميشه احتمال اينكه دار ...

مکملای منم ۳۰۰گرفت بهداشت مگه رایگانه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
بنظر من فرقی ندارن اصلاولی دکتر من تاکید داره رو داروی خارجی منم مجبورم همونارو استفاده کنم هردفعه ا ...

خوب دكترا برا كلاس كاريشون هميشه بهترين هارو تجويز ميكنن

ولي بنظرتون از اخر بچه اي كه تو اين شرايط باشه با بچه اي كه تو شهرستان باشه و تو شرايط خيلي ساده تر رشد كرده واقعا از نظر هوشى فرق دزره🤔🤔🤔

مکملای منم ۳۰۰گرفت بهداشت مگه رایگانه

نسخه قبلي خودم ٤٩٩٥٠٠شد

من خودم اين هفته نوبت دكتر دارم و ميدونم بازم همجين نسخه اي ميبيچه

ولي بهداشت رايگان بهم داد داروهارو

2706