2726
عنوان

نامزدم همه چیو به نفع خودش تموم میکنه😥

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن باید شوهرتو تو دعوا بشناسی بنظرتون من چیکارکنم هنوز نامزدیم عقدهم نکردم ک مامانش این رفتارا ب ...

وای خدا خیرت بده اگر از الان درکت نمیکنه میخای اینده درکت کنه ...ولش کن ...ارامش خودتو بچسب

جریان این گروه آبی چیه؟ 

عزیزم تو تاپیکی ک رژیم داریم برای انگیزه گروه بندی کردیم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2728

همسر منم همین شکلیه هیچ کاریش هم نمیشه کردم من 10 ساله ازدواج کردم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ * چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که میگوید باش پس [بی درنگ] موجود می‏شود. خدایا شکرت بخاطر پسر عزیزم😍😍

اولا برو مشاوره قبل از ازدواج

دوما شوهر منم هر اعتراضی بهش بکنم که میدونه مقصره سعی میکنه مغلطه کنه و بپیچونه و یک ایراد بنی اسراییلی از من بگیره و کلا موضوع عوض بشه و بجای اینکه اون عذرخواعی کنه من از خودم دفاع کنم. این ترفندشونه. خیلی هم عمومیت داره. چون اینکه قبول کنن مقصرن نشانه ضعف میدونن. ممکنه تو رفتارشون شرمندگی رو نشون بدن و سعی ور جبران داشته باشن. ولی اینکه مستقیم عذرخواهی کنن یا قبول کنن مقصرن معمولا سخته براشون. 

مثلا میگم مامانت فلان جا گفته نمیزارم بچم خونه جدا بگیره و ازم دورشه 

بحثو عوض میکنه میگه که ادم بعضی وقتا بخاطر یه چیزی چشمشو روبعضی چیزاببنده

یامیگه که پدرومادرهمیشه برای مانمیمونن و این حرفا

دارم دیونه میشم بچه هااا

💕الا بذکرالله تطمعن القلوب💕

زیاد اعتراض نکن ، شوهر منم همین طوریه میگ  خب خودت محترمانه جواب بده، واقعا من مثل ماست نگاه میکردم بعد میومدم خونه به شوهرم میگفتم مادرت اینطوری گفت اینجوری شد، اونم یکی دوبار ازم حمایت کرد بعدش گفت تو خیلی حساسی،

کلا کار همسرت طبیعیه، شما اگر از مادرشوهر ناراحتی وقتی بهت چیزی گفت، خودت از حقت دفاع کن

مثلا میگم مامانت فلان جا گفته نمیزارم بچم خونه جدا بگیره و ازم دورشه  بحثو عوض میکنه میگه که ا ...

یعنی شوهرت نمیخواد خونه جدا بگیره؟

شما نگو مامانش چی گفته، بگو عزیزم خودت میدونی من شرطم خونه ی جداست، جلو بقیه هم گفتم، اسم مادرش رو هم نیار ک حساس تر میشه

اوهوووووم موفق باشین عزیزم👌

فدات❤

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
اولا برو مشاوره قبل از ازدواج دوما شوهر منم هر اعتراضی بهش بکنم که میدونه مقصره سعی میکنه مغلطه کنه ...

نامزد من عذرخواهی میکنه ولی بعضی وقتابش میگم معذرت خواهی شما به چه دردمن میخوره

ینی میخواد بامعذرت خواهی بحثو تموم کنم

یعنی شوهرت نمیخواد خونه جدا بگیره؟ شما نگو مامانش چی گفته، بگو عزیزم خودت میدونی من شرطم خونه ی جدا ...

خودش میخواد بهم قول هم داده ولی شنیدم که مامانش چن جاگفته نمیزارم

2706