2733
2739

من خودم از یه سایتی حاجتروا ها رو پیدا کردم میذارم براتون

خودم خیلی دوس داشتم تجربه هاشونو

شماها هم بگید 

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامشنیست🍃                 

منم از چله نماز شب حاجت گرفتم 

اولش خیلی ناامید میشدم گله میکردم از خدا میترسیدم نشه 
ولی یهویی بی خیال شدم گفتم من کاره خودمو میکنم تو هم کاره خودتو بکن من نماز میخونم و منوسل میشم و دعا میکنم تو هم خدایی کن 
به نظرم معجزه کرد خدا هیچوقت یادم نمیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش با خودم عهد کرده بودم که اگه حاجت روا شدم بیام و کارهایی رو که کردم اینجا بیان کنم تا ان شا الله هر کسی هر حاجتی از خدا داره بهش برسه .

مشکلی که برای من پیش اومد تقریبا از 20 شهریور شروع شد که واقعا هر کاری کردم درست نشد باور کنین مشکلم بسیار حاد بودش ولی خوب واقعا علاقه ای ندارم بیانش کنم فقط اینو بدونین با نا امیدی به این در و اون در زدم و مطابق انتظارم مشکلم قابل حل نبود. به قدری نا امید بودم که کاملا زندگیم بهم ریخته بود و به معنای واقعی کلمه هیچ انگیزه ای برام وجود نداشت. هر کاری کردم به در بسته خوردم. روزی نبود که اشک نریزم خودتون میدونین وقتی یه مرد گریه میکنه قطعا وضعیت خیلی بغرنجه.

خلاصه دیگه نا امید کامل بودم و به ی مرده متحرک تبدیل شده بودم و مشکلم هم هر روز بدتر میشد تا اینکه خواهر کوچیکم  که وضع روحیم رو دید. بهم پیشنهاد داد که چله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس رو بگیرم. باور کنین  یک درصدم امید نداشتم. از فردای اون روز شروع کردم به چله ی عاشورا به روشی که آیت الله حق شناس گفته بودن. به خودم میگفتم تو که آدم گناهکاری هستی قطعا از این را هم جواب نمیگیری خیلی نا امید بودم البته بگم من به حضرت ابوالفضل (ع) توسل کردم و هر روز زیارت رو میخوندم تا اینکه دقیقا در شب شهادت آقا امام رضا (ع) یعنی روز 26 ام چله ام حاجتم رو از خدا در کمال ناباوری گرفتم.

به خدا نمیدونین چقدر خوشحال بودم تا صبحش خوابم نبرد انصافا اصلا امید چندانی به حل مشکلم نداشتم اما زیارت رو میخوندم و مدام از حضرات معصومین میخواستم که واسطه بشن پیش حضرت عباس و از ایشون بخوان تا خواسته من رو از خدا بگیره. الحمد الله با این که بنده رو سیاه خدا بودم اما آقا ابوالفضل العباس نا امیدم نکرد و حاجتم رو از خدا گرفت.

2731
من برای خودم به عشقم برسم. برای یک بنده خدا ۱۷ سال حامله نمیشد .و برای یکی از دوستانم یک خطمی گرفتم ...

چه ختمی میشه بگی

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
من برای خودم به عشقم برسم. برای یک بنده خدا ۱۷ سال حامله نمیشد .و برای یکی از دوستانم یک خطمی گرفتم ...

ختمو میشه بگید واسه شفای سرطان چه ختمی بود گلم؟

2738

من هیچ وقت از حق شناس حاجت نمیگیرم

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

عزیزم میشه برای منم دعا کنی یا ندری بگید چهار ساله صبر کردم داره میشه پنج‌سال معجزه شه فقط به ارزوم‌برسم

من خودم اصلا درین حد مذهبی نیستم که چله بخونم یا ... 

اما همین امسال کارم به جایی رسید که شب و روز گریه و غصه بود ، یه هفته داغونه داغون بودم ( هم سه سال تلاشم به باد رفته بود و هم سربازی داشتم و هم ٦ میلیون پول بدهکار بودم به جایی ، همه شونم یهویی ظاهر شدن)
مادرم پنهون از من چله برداشته بود و بعد از ١٧ روز که یهو درست شد همه چیز بهم گفت که چله زیارت عاشورا داشته .... واقعا که خدای عجیبی داریم 
2706