1619
1632
عنوان

طولانی ترین مدت دوستی

378 بازدید | 78 پست

بیاید بگید طولانی ترین مدتی که با یکی دوست بودید چه مدته؟

من خودم ۱۳ ساله که با یه گروه ۴ نفره دوستم و همچنان ادامه داره .

کلا البته دوستی هام بادوام هستن مگر از طرف مقابل به هم بخوره.

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

از 20 سالگی تا الان

15 سال

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

11 سال

درجنگل من هوا سرد است آهو ها با کفتارها میچرخند روباه ها قصد فریبم را دارند دیگر گرگی وجود ندارد با وجود سختی ها وزخم هایه روی تنم..... من هنوز گرگ مانده ام با وجود آنکه آسمان را ابرهایه تیره فرا گرفته من هنوز به خورشید خیره میشوم... با وجود اینکه همه چیز بر علیه من است ولی من هنوز بر فراز کوه ها با غرور زوزه میکشم... ای سرنوشت من بدان که طوفان سختی هایت آتش وجودم را خاموش نخواهد کرد....... من تا آخر ایستاده ام☠️
1522
1614

با دوستم فاطمه ۱۲ سال 

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
دختر عموم از بچگی ۲۹ ساله 😍

خب اون دوست نیست اون فامیله یک فامیلِ صمیمی😁

📛مَن هَمونی  ام کِه... میبَخشَم.! میبَخشَم..! ولی یِهو میبینی دیگِه نمیبَخشَم یِه آدَم دیگه شُدم کِه حَتی یادَم نِمیاد کی بودی...! 💜
دختر عموم از بچگی ۲۹ ساله 😍

خب فامیلو بخوایم حساب کنیم منم دختر عمه هام خیلی قدیمی ترن . ولی دوستی که غریبه بوده مال ۱۳ سال پسش که دانشجو بودم هست 

1432
من اصا مچ نمیشم با کسی نمیدونم چرا😕 خشکو نچسبم نیستم البته😀

چه بد 

دوست لازمه تو زندگی 

دریت مثل پدر و مادرو خواهر برادر

دوست هم لازمه 

1645