2726
عنوان

شوهر نفهمم امروز بهم گفت تخم سگ😣

4726 بازدید | 67 پست

نفهم بیشعور اصلا اعصابشو ندارم حرف میزنه دلم میخواد خفش کنم جدیدا نمیتونم تحملش کنم همش در حال ایراد گرفتنه دیروز خونرو جارو زدم امروز میگه خونرو یه هفتس جارو برقی نکشیدی میگم دیروز که بیرون بودی پدرم درومد انقدر تمیز کردم گفت ولی هیچ وقت خونه تمیز نیست بلد نیستی تمیز کنی حالا خداییش همیشه خونه تمیزه مریضه گیر بده امروز بعد ناهار ظرفارو شستم قابلمه باید خیس میخورد رفته تو اشپزخونه میگه همیشه ظرفشویی کثیفه قابلمه ی نشسته ظرفارو نمیشوری گفتم همشو شستم گازم تمیز کردم فقط باید خیس بخوره هی بهم گفت کم فیلم بازی کنی بشوری میره هی منم توضیح میدادم گوش نکرد اخرش قاطی کردم زدم به دادو بیداد که مگه بچتم هی میگی دروغ میگی سر یه قابلمه هر کاری میکنم ازم ایراد میگیری منم هزار تا کمبود دارم انقدر غر نمیرنم تا همین حد از دستم برمیاد همینی که هست اونم گفت صداتو بیار پایین تخم سگ گمشو برو خونه بابات کثافت اشغالو ...... حالم بهم میخوره ارش انگاذ کلفت گیر اورده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه بی تربیته معلومه از یه حای دیگه دلش پر بوده😏

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

روانيه 

تو ام بايد وسايلت جمع ميكردي ميرفتي إدم شه 

انگار كلفت اورده 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

بگو خودت بیا بکن انقد بلدی و ایراد میگیری...بگو من خونه بابام بودم تو اومدی خواستگاری خودتو پاره کردی تا منو بگیری الانم این جا خونه منه شب نبینمت برو خونه ننت تخم سگم دقیقا خودتی

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾

😑😑😑😑😑😑😑😑

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
عزیزم وقتی اومد خونه بشین جارو کشی و تمیز کاری تا حالش جا بیاد

نَه بابا مگه كلفته واسه حرف اون پاشه تميز كنه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

وا

میگفتی مگه حقوقم میدی که کارای خونتو کنم؟ 

تخم سگ🤐

من بودم بابا و مامانشو میاوردم جلو چشمشو برمیگردونم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706