2737
2734
عنوان

کله پاچه دوس دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 40 پست
شوهرم گرفت انگار داشت بهترین غذای دنیارو میخورد منم یه قاشق خوردم نتونستم خیلی دوس دارم پابه پاش بخو ...

خیلی خوبه که من جمعها که شوهرم تعطیله یا ابگوشت بار میزارم یا کله پاچه خیلی مچسبه 😋

عاشقشم مخصوصا زبونو چشمش به به امشب خوابم نمیبره 

😂😂😂😂چه جالب شوهر منم اگه تو تلویزیون یا عکسشو تو تل گرام ببینه میگه خوابم نمیگیره

کله پاچه یه غذاییه هرکی میخوره خیلی دوس داره هرکی نمیخوره اصلا دوس نداره

حد وسط نداره

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه که من جمعها که شوهرم تعطیله یا ابگوشت بار میزارم یا کله پاچه خیلی مچسبه 😋

آبگوشت خیلی دوس دارم خییییلی

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
وااااای عاشقشم دلم آب افتاد دختر 😛😜

😂😂😂😂وای چقد طرفدار داره

2728
کاش الان بود میخوردم لامصب فردوس ک میخورد روحم توش بودا

شوهر منم دید از خود بیخود شد😂😂😂عکس کله پاچه نشونش میدم اصلا نگاه نمیکنه میگه با روح و روانم بازی میکنی

منکه دیونه شم الان بدجور هوس کردم حالا چیکار کنم !؟ 😭

هیچی به چیزای خوب دیگه فکرکن😂کاش منم مثل شما دوست داشتم😩

2738
شوهر منم دید از خود بیخود شد😂😂😂عکس کله پاچه نشونش میدم اصلا نگاه نمیکنه میگه با روح و روانم بازی ...

شوهرمنم عاشقشه بدجور

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
فقط کافیه یکبار چشماتو ببندی و ی لقمه ازش بخوری ؛ اونوقت میفهمی که چیو از دست دادی تا حالا ☺

خوردم

نخورده نمیگم دوس ندارم خوردم میگم اصلا نمیتونم بخورم

شماها بخورین نوش جان😩😢😉

من عاشقشمممم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

الان که باردارم نه ولی قبلش دوست داشتم مخصوصا زبونشو😋

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706