2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برند گوچی تو انتخاب مدل سلیقه خاصی داره، و من این تفاوت رو خیلی میپسندم

کم گوی و به جز مصلحت خویش مگوی چیزی که نپرسند تو از پیش مگوی دادند دو گوش و یک زبانت ز آغاز یعنی که دو بشنو و یکی بیش مگوی
2456
ب جز دومی بقیه  قیافشون  ی جوریه😨

گفتم که میخواستن به واقعیت و افرادی که ما روزانه میبینیم نزدیک تر باشه ما هم خودمون لیشتر شکل دومی هستیم و روزانه این مدل بیشتر میبینیم ولی بقیه اش واسمون عجیب تره

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

این مثلا کجاش به قیافه روزانه مردم نزدیکه🤔

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
2714
این مثلا کجاش به قیافه روزانه مردم نزدیکه🤔

منظورم اخرین عکس بود

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
چندمین عکسو میگی؟

اخری

منظورم اخرین عکس بود

اینا ابرو و سیبلشون هم حتی برنداشتن اگر خونه چندتا از دوستات ساعت 5 صبح بری شاید عجیب تر از اینا را هم ببینی😂

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
2706