2733
2734
عنوان

قاب وسایه ابرو و رنگ نگرفتن

256 بازدید | 6 پست

دوستان من سال قبل قاب وسایه زدم رنگ نگرفت...مثل قهوه ای خیلی کمرنگ شد ک همش مداد می‌کشیدم...بعضی میگن از تیرویید بوده یا پوستت اینطوره....الان کامل رنگش رفته چکار کنم.ناراحتم...هزینشم زیاده برم ...نرم...باز رنگ نگیره چی؟

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

شاید مال همون تیروییده  چون مال منم رنگش میره  تا حالا چهار بار زدم

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منن  تیروییدم  کم کاره    واسه منم  دوبار  زدم  رنگ  نگرفت   خیلی کمرنگه  و دوس دارم  پاک  شه  ولی چهارساله هنوزم  معلومه    ارایشگرم  گفت  بعضی پوستا  کلا مدل شون  اینجوریه  ک رنگ  نمیگیره 

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔

ابروهامم نصف مونده ریخته هم..خیلی ناراحتم،😣

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

حوصله همش مداد ندارم....شما چکار میکنید