2726
عنوان

کدوم به نظرتون جذاب یا خوشتیپه😶

337 بازدید | 11 پست

به چه کسی میگید خوش قیافه یا خوش تیپه چه خصوصیاتی داره؟   چهرش چطوری باشه؟   مثلا از بازیگرا یا خواننده هاا یا........ مثال بزنید (منظورم مذکر هستا)  

خیلیا رو دیدم که که میگن فلان بازیگر جذابه  یا فلان خواننده خوش قیافه هست

حتی اون روز یکی از نی نی سایتا میگفت عاشق یکی از بازیگرا شده و نمی تونه بهش فکر نکنه و از طرفی از اشناهای دورشونم هست  و مجرده و عاشق قیافه مردونش شده و مهربونیش

اما من اصلا درک نمیکنم  درسته شاید بگیم فلان بازیگر  بازیگر محبوب شماست  اما نه اینکه بگید عاشقش شدید  ینی چی  درک نمیکنم

از من بپرسن بگن به نظرت کی جذابه یا جذاب ترینی که تو عمرت دیدی رو بگو  نمیتونم بگم واقعا😐

از بازیگرا هم کسی نیست که بگم وایی چه خوش تیپ وجذابه  اما خیلیا هستن رو بازیگرا و خواننده ها کراش دارن😕

شما کی رو میگید  اگر فرد مشهوری هست عکسشو بذارید   جذاب ترین فردی که تو عمرتون دیدید کی بوده؟ 

پ ن:: حالا همه میگن معلووومه همسرموون😀

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
جان یامان

حتی اینم خیلیا میگن

اما فک میکنم معمولیه واقعا

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

Ian somerhalder

Kivanc tatlitug 

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

برای منم کسی جذاب ترین نیست، بعضی ها قیافشون گیرایی داره و بدل میشینه، بعضی ها نه.

از بازیگرای ایرانی که هیچکدوم بدل من نمیشینن، خارجکی ها شاید یکی دوتایی باشه. مذکر که حضور ذهن ندارم، اما مونث امیلیا کلارک بدلم میشینه فقط ، ی کوچولوام اما استون.

پس سلیقه ت بدرد خودت میخوره😄 شوخی کردم

نمیگم بده

اما طوری نیست که بگی خیلی جذابه  

شوهره من خودش توشهر کوچیکمون شناخته شدس 😀سلبریتی شهرمونه😝

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
شوهره من خودش توشهر کوچیکمون شناخته شدس 😀سلبریتی شهرمونه😝

اگه می تونید عکس بزارید

اگه می تونید عکس بزارید

نمیشه ولی چشموابرو مشکیه چشاش پراز مژس، پوستش گندمیه موهاشم مشکیه همیشه یه ریشه کوتا داره قدش صدوهشتاده یه نمه تازگیا شیکم اورده ولی چارشونس اوممم دیگهههه اهان سنشم سیودو 

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

کالین فرث(نقش دارسی تو سری فیلم های بریجیت جونز)

آیدن ترنر(نقش راس پولدارک)

کلا قیافه های مردونه و با جذبه موی مشکی و چشم تیره

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"