2733
2739
عنوان

بچه هاکمک موش اومده

239 بازدید | 34 پست

خونمون آپارتمانی هس طبقه سوم تازه اومدیم، اصن فک نمیکردم موش بیاد رو راه آب دست شویی و حمام از همین سروش پلاستیکی سفیدا هست راستی بالای دستشوییمون چون راه آب اسپیلت رو از راه دستشویی رد کردیم یکم بازه همیشه گنجشکامیان اونجا سروصدا ممکنه از اونجا اومده باشه؟ هر چی به شوهرم میگم میگه از اونجا نیومده، خودم فضله های موش رو رو سرامیک حالمون دیدم، شش هفت تا حتی یکیش با دست گرفتم، رفتم سرچ کردم دیدم خودشه 😔حالا چکار کنم مامانم وسواسه اگر بفهمه دیگه نمیاد خونمون ،چجوری این خونه دوباره پاک میشه اخه 😞

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

چسب موش بزار

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چسب کتاب موش بزار

هر چی بش میگم نمیاره برام، میگم عکسو نگاه کن ببین خودشه؟ میخام پاکش کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2731
چسب موش بزار

چجوری نجسی شو ببرم نمیشه سرامیک هم شست که 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

راه هایی که مطمئنی میره رو از این چسب های موش بخر چند تا بزار روش راه بره گیر میکنه رو چسب ها یک تیکه سوسیس هم بزار فقط دستت به هیچ عنوان نه به چسب ها بخوره نه به سوسیس ها کلا به هیجان نخوره چون بو آدمیزاد میگیره و نمیاد سمتشون

موش اون قالب پلاستیکی و میخوره از سینک میاد بالا به همسرتون بگید تغییر بده به فلزی 

و فلفل قرمز شب ها بریزید پیش راه آب ها فرار میکنه 

واسه پاکسازی نمیدونم اما فرارش با فلفل قرمز هست

آقا هستم🕵️‍♂️

چسب موش بذارین ک حیوون و زجرکش کنین 

تله موش بزار با طعمه

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
2738
چرا برای چی نشه من هرسال عید میشورم به یک بدبختی  تازه چاه هم نداره تو پذیراییم که آب بره  ...

نه نداره بدبختی اینه اتاق خاب ها و سالن راه آب نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه نداره بدبختی اینه اتاق خاب ها و سالن راه آب نداره 

حرمی بشور پارچه پاک ی عالمه داشته باشه ک آبگیر باشه دوره جاهایی که نجس شده بنداز با آفتابه ای چیزی که پاک باشه 3 بار آب بگیر تا کر شه هر دفعه آب پارچه هارو بچلون حتما 3 بار بشه بیشتر هم شد بهتر

حرمی بشور پارچه پاک ی عالمه داشته باشه ک آبگیر باشه دوره جاهایی که نجس شده بنداز با آفتابه ای چیزی ک ...

وای ممنون عزیزم، نمیدونم با این شرایط که مامانم وسواس داره بهش بگم یا نه، دیونه میشه اگر بفهمه، نگم هم یه جوری ام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوری نجسی شو ببرم نمیشه سرامیک هم شست که 

فضله رو بردار

یه دستمال خشک بکش جاش

بعد یکم اب بریز جای فضله با ابر یا پارچه اب و کامل جمع کن(برای اینکه اطرافش نجس نشه میتونی دورش یه پارچه بزاری )بعد اون پارچه رو که باهاش اب و جمع کردی اب بکش پاک بشه دوباره کار قبلتو تکرار کن (اینکار سه بار باید تکرار بشه)

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
فضله رو بردار یه دستمال خشک بکش جاش بعد یکم اب بریز جای فضله با ابر یا پارچه اب و کامل جمع کن(برای ...

خدا خیرتون بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای ممنون عزیزم، نمیدونم با این شرایط که مامانم وسواس داره بهش بگم یا نه، دیونه میشه اگر بفهمه، نگم ...

قربونت 

نه بابا نمیخواد بگی زودتر قبل اینکه مامانت بگه حتما این روش بشور پاکه پاک میشه

2706