2733
2734

من دوتا خواهرشوهر دارم یکیش ۱۴ سالش یکیش ۱۸ سالش ... بزرگه خدایی اهل حسادت نیست برعکس هرکار با داداشش میکنیم طفلی ذوق میکنه ولی اون کوچیکه خیلی پروعه نگاه به سنش نکنین بخدا حرفایی میزنه آدم فکر میکنه چهل سالشه مثلا داداشش واسه من تولد نگرفت واسه اون گرفت میخواست منو بسوزه میگفت اره خدایا شکرت با این داداش خوبم که همش خوشحالمون میکنه😐یا مثلا علیرضا شوهرم برای گوشیم قاب گرفت فرداش دیدیم اینم گرفته والا نگین مگه چند سالشه گوشی داره از ده سالگی داره گوشی... قبل محرم گفتم علیرضا تو عروسی فلانی لباس باید بخرم اینم گفت مامان منم میخواما داداش پول میدی ☹😐دلم میخواد لهش کنم پرو رو مثلا یکماه ما قهر بودیم حالم افتضاح بود پیام داد آبجی چطوری داداش علیرضا اومد بوسم کرد پنجاه تومنم پول داد ... خب درسته وقتی منو داداشش میدونه قهر جدی ایم اونطور بگه😐شما بگین من با این دهه هشتادیه تخصه پرو چکار کنم دقم داد الف بچه

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر نیست اول بزنی بعد لهش کنی🤔

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2731

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 
2738
2706