2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دمت گرم بخدا.امتحان میکنم.انتقام شیرینیه

خواهش میشود😁😉

چه موجودات پاکی هستیم ما زنها.انتقامهامونو ببین😆😆😆

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
چی؟

زود تر از اون تلفنو قط کنی ای حال میده آی حااااااال میییده😈😈😂😂😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2738
۲۲

منم   ۲۲  بودم ازدواج کردم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
چی!؟جوابشو ندی؟😁

وقتی داره حرف میزنه قط کنی😂😂😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
آخی😍😍😍مرسی که به یادم بودی😙😙

فدات شم😍😘😘😗😗

زود تر از اون تلفنو قط کنی ای حال میده آی حااااااال میییده😈😈😂😂😂😂😂

واااای!!!نگو.انقد حال میده.قبلا تا دلخور میشد بدون خداحافظی قطع میکرد.چندبار امتحان کردم دیدم چقد میچسبه😂😂😂😂دیگه تکرارش نکرد.😉😄😄😄

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
منم   ۲۲  بودم ازدواج کردم

خب من دارم میترشم خواهر میخوام ۲۳ شم😂😂😂

وقتی داره حرف میزنه قط کنی😂😂😂😂😂

زدی توخال.انجام دادم.کیف میده‌ولی وقتی میاد خونه از دماغش آتیش میاد بیرون از حرص😅😅😅

2706