2733
2734
عنوان

خيلي دلم شكست

178 بازدید | 15 پست

حق دارم ناراحتشم؟كلا اذم زودرنجيم

شمام تا ي دعواي مسخره ميكنيد از خودتون و شوهرتون و زندگيتون بدتون مياد؟

من دوسش دارم ولي بعد ي دلخوري كوچيك كلا از همه چيش متنفر ميشم😔

غروب ي عكس از خودم و عموم رو پروفايلم گذاشتم (اصلا ن عموم ن هيچكي شماره جديدمو نداره ك ببين)

تازگيا ي كاري برامون كرده 

شوهرم فوري زنگ زد گف اينو بردار نبينه فك كنه پاچه خواري ميكنيم!!!!گفتم شمارمو ندااره اصلا بعدش گف خب باشه برش نداري 

الانم تلفني حرف ميزديم گف نههه بخاطر اين ك روسري سرت نيست گفتم(كلا ادم حساسي نيست و اكثر عكسام بدون روسريه!!)نميدونم چرا اينحوري كرد اولين بارشه

دلم ازش گرف

اومدم درد دل كنم حالم بهتر بشه لطفا حتي اگه حق با من نبوده محترمانه نظرتونو بگيد مرسي😘😘😘❤️❤️❤️

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نالاحت نباش حرف بدی نزده :(

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
خب ناراحتی نداشت!

شايذ بخاطر حاملگيم حساس شدم

ولي كلا اينحوريم هميشه خيلي اذيت ميشم

حس كردم الكي ميخاد گير بده

دلم شكست😖!

خوب بدون رودسری😕😕😕😕

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 
2738
خوب بدون رودسری😕😕😕😕

اخه هيچًوقت چيزي نميگه 

اصلا كاري نداره چي ميزارم

نميدونم چش بود 

ميدوني چيز خاصي نگفته هااا ولي من بودمم ناراحت ميشدم منم خيلي زود رنجم

خيلي سخته

فقط خودمون اذيت ميشيم

اخه هيچًوقت چيزي نميگه  اصلا كاري نداره چي ميزارم نميدونم چش بود

منم برا دایی و عمو زیاد بها بدم شوهرم حسودی میشه

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 
2706